Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szólítottátok már a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólítottátok már a párotokat akár csak egymás közt pl. alpakának, esetleg kis kacsánák? Milyen "egyedi" becézéseket használtok vagy használtatok párkapcsolataitok során?

Figyelt kérdés

Jöhetnek a becézések a legmegbotránkoztatóbbtól a legcukibbon át egészen a már közismertekig.

(Aki szeretne írhat sértő, bántó, kellemetlen megszólításokat, jelzőket amiket valaha is használt bármely párkapcsolatában.)



2022. jan. 30. 10:27
A kérdező szavazást indított:
Mindig egyedileg becéztük egymást párkapcsolataimban.
Egyszerű beceneveket használtam mindig is párkapcsolataimban.
Egyetlen párkapcsolatomba se tűrtem, tűröm el a becenevek használatát.
Baromságnak tartom, minek becenév ha szólíthatom a saját nevén is.
Én szívesen becézgetnék, de párom ki nem állhatja.
13 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A barátommal angolul, olaszul és dánul kommunikálunk (neki mindhárom az anyanyelve, én pedig mindhárom nyelvet jól beszélem) igazából attól függően, hogy éppen hol (mármint ország tekintetében) vagyunk vagy milyen hangulatunk van.


Mindhárom nyelven becézzük egymást ezekkel az "általános" becézésekkel, mint ami angolul darling, sweetheart, dearest és beloved, olaszul a amore/cuore/tesoro mio, la mia metà ("a másik felem") és dánul a elskede (szerelmem), kæreste (drágám) és skatter (kincsem).


Az alábbiak pedig azok a becenevek, amiket én találtam ki neki:

- Coy-coy: Egyrészt mert a kedvenc állata a prérifarkas (coyote), másrészt hajlamos félénk (coy) lenni, ha nem teljesen magabiztos magában.

- Sleeping Beauty: Reggelente szeret az ágyban lustálkodni és nagyon aranyos feje van, miközben alszik.

- Artiste (olaszul művész): Egyrészt mindketten művészettel foglalkozunk, másrészt az egyik kedvenc musicalünkben van egy dal ezzel a szóval a címében ( https://www.youtube.com/watch?v=tXIXq1MM6iw)

- Pittore (olasz festő): Többek között festéssel is foglalkozik.

- Rosso (olaszul vörös): Annyi a háttere, hogy sötét vörös haja van.

- Rejse (dánul utazó): Egyrészt mindketten szeretünk utazni, másrészt az apja terepjáróján (amit gyakran kölcsönveszünk autós utakhoz) szerepel a Vi lever for at rejse mondat, ami annyit tesz, hogy "Azért élünk, hogy utazzunk".

- Áss (ős norvégul isten): Onnan jön, hogy mindkettőnket érdekel a viking mitológia, ahol az Áss jelentette az asgardi isteneket (például Thort), valamint kimondva nagyon hasonlít az angol "ass"szóra, ami feneket jelent, a barátomnak meg formás segge van. :D

2022. jan. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Monduk mindent, szituáció függő.


malackám(egyikőnk sem kövér) macika, csimpi,kiskutyám,főnök, gazdasszony, mini


A közismertek közül: hercegnő, drágám, szívem

2022. jan. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
🧸 Gerdrus macim :3
2022. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!