Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány csak 2.nak választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány csak 2.nak választ az megalázás, vagy előny hogy én jobb vagyok mint akit helyettem választott korábban?

Figyelt kérdés
2022. febr. 15. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Nincs ló, jó a szamár is.
2022. febr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát semmiképp sem előny, hogy nem te voltál az első akivel tervezett volna. Az ilyeneket én messziről kerülöm. Viszont vannak akiknek kb. annyira mindegy, csak legyen valaki, hogy nincsen semmi önbecsülésük és "kényszerből" belemennek egy ilyen kapcsolatba.
2022. febr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!