Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem lealacsonyito a baratnore...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lealacsonyito a baratnore nezve, mikor ezt a megfogalmazast hasznalja egy ferfi?

Figyelt kérdés

Tegyuk fel, van egy 10/10 -es csaj, aki insta/ tiktok celeb( most attol tekintsunk el, hogy mennyire van filterezve a tartalom, amit feltolt)az a tipikus alom no, akit megdugna a legtobb pasi, de baratnonek nem kene. Mikor ezt a "baratnonek nem kene, de megdugni jo lenne"kifejezest hasznaljak, nem megalazo ez a baratnonek valo lanyokra nezve? Hiszen ezzel azt mondjak, hogy a baratnonek valo csaj nem ilyen tokeletes,sot, altalaban a kozeleben sincs kulsore, de baratnonek meg jo lehet, hisz nincsenek akkora elvarasai, mint egy influencernek es talan lehet vele ertelmesen beszelgetni is.

Tokre olyan hangzasa van, hogy a baratnos csajjal csak siman beerik, mert ilyen influencer tokeletesseget ugysem kaphatnak meg.



2022. febr. 23. 10:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem inkább arra nézve megalázó, akit “megdugni jó, de kapcsolatra nem kene”?
2022. febr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez max. ránézve gáz.
2022. febr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem azért nem jó barátnőnek, mert túl jól néz ki, hanem mert az ilyenek többsége nem egy észlény.
2022. febr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
4%
Engem irritál amikor valaki ilyen basic white girlt istenít. Ha valóban szép lányt látunk akkor én mondom inkább, hogy megdugnám, mint a pasim :D
2022. febr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Fordítsuk meg:akarna bármelyik nő komoly kapcsolatot egy olyan férfival (aki jól néz ki, jó a teste) de akinek az az élete, hogy magát (a kidolgozott testét pl) fényképezi naponta százszor és promózza az instán vagy bárhol? Hát kössz, de nem. Társkeresőn is szkippeltem azokat a srácokat, akiknek csak gyúrós meg önimádó képeik voltak.
2022. febr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én barátnőnek való vagyok és nem érzem úgy, hogy megalázó lenne, ha nem sorolnak egy kategóriába az ilyenekkel. Ellenkezőleg. Hála égnek van olyan értelmes férfi, aki látja a különbséget és értékeli is.
2022. febr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Az instaceleb "dugni jó de hosszabb távra nem" csajokkal nem az a probléma, hogy nem néznek ki jól (jól néznek ki, ezért celebek), hanem az alapmentalitás, a nárcizmus, az exhibicionizmus, a külsőségekre való fókuszálás, képmutatás és a magánélet teljes hiánya.


A fentiek szerintem teljes mértékben alkalmatlanná teszi ezeket az embereket egy hosszútávú, mély, intim kapcsolatra.


Kiváló példa erre pl. Kulcsár Edina, aki éppen most találta meg második tökéletes és örökké tartó kapcsolatát. Mondjuk a férfiak is megérdemlik.

2022. febr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

6os


Attol a pasid meg ezeket az instacelebeket (is) dugna, csak valszeg nem elerhetoek szamara. Ezert egy atlagos baratnovel is beeri.

2022. febr. 23. 10:39
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
#8 🤣🤣🤣 biztos lehetsz benne, hogy nálad jobban tudom kit dugna meg szívesen
2022. febr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes azért megnézni ezeket az insta celebeket élőben is. Egy kis FaceApp egy kis Photoshop és én is úgy nézek ki mint ők :D
2022. febr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!