Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel 2 hónapig beszélgettünk, találkoztunk nagyon sűrűn.

Idő közben belém szeretett, én is belé (bár én később), de nem álltam készen egy új kapcsolatra, mert akkor az előző kapcsolatomból nemrég léptem ki.

Viszont minden találkozásunkkor többször is megcsókolt, amit én viszonoztam.

Utána összevesztünk, mert azt hitte hogy csak hülyítem, pedig ez nem így volt…

És lett új barátnője, kb 1 hónapig voltak együtt, utána szakítottak.

Felkeresett engem újra (majdnem fél év elteltével miután összevesztünk) találkoztunk, elmentünk moziba és egy kávézóba.

Elköszönéskor megcsókolt, amit újra viszonoztam és felébredtek bennem az érzelmek ismét, amikről azt hittem, hogy már elmúltak… De sajnos most még jobban belé szerettem mint anno, és folyamatosan csak rá tudok gondolni.

Mostmár készen állnék egy új kapcsolatra, de vele nem tudom megérné-e…

Szerintetek egy ilyen ember érdemelne még egy esélyt, aki nem tudta kivárni ameddig rászánom magam egy kapcsolatra?

Viszont abban biztos vagyok, hogy szeret, mert látom a tekintetében, meg hogy megint felkeresett.

Bár ez is fáj, hogy mással összejött anno, és igen tudom, valamilyen szinten énis hibás voltam a döntésképtelenségemmel…

Szerintetek adjak neki esélyt további randikra és idővel kapcsolatra is ha jól megy minden, vagy jobban járnék ha elfelejteném?


Én 24/L, ő 25F



2022. febr. 24. 03:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Megint ellököd magadtól!

Legalább tudnád hogy megpróbáltátok.

2022. febr. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Korábban nem álltál készen egy kapcsolatra, így keresett mást, most viszont mindketten készen álltok, mégis elutasítod? Miért kellett volna hónapokat, éveket várni rád, hogyha volt más, aki őt akarta? Nem lesz ez másképp most sem, ha ismét tökölsz, mást fog választani és ismét haragudhatsz rá, mert nem várt újabb hónapokat...


Miért gondolod, hogy valakinek "meg kell érdemelni" téged? Ez a dolog ugye tudod, hogy kölcsönös? Egyikőtök sem felsőbbrendű. Ha az egód választod és elutasítod, hónapokon keresztül azon fogsz agyalni, mi lett volna ha.

2022. febr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Úgy döntöttem hogy adok neki egy esélyt:)
2022. febr. 25. 02:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!