Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejárós kapcsolatban mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejárós kapcsolatban mit jelent ? ha nagyon finom puha csókok vannak szex előtt, illetve ha arra a megjegyzésemre, hogy “mennyit gondoltam erre” (szex közben) óriási mosoly a válasz.

Figyelt kérdés

2022. márc. 12. 00:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, hízelgett az egójának.
2022. márc. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
“Összejárós”-ig oké a dolog. De ez nem kapcsolat.
2022. márc. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Utolsó ezt miből vontad le? Minden típusú emberi kapcsolat egyfajta kapcsolat.
2022. márc. 12. 01:07
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Egy kolumbiai megkéselt prostituált és a késes futtatójának párviadala is emberi minőségű kapcsolat ezek szerint? Mint egy 25 éves házasság mondjuk?


Egy fapadkát nem érnek ezek a tingli-tangli kapcsolatok. Hitegetheted magadat egy darabig, de a vége nagy többségben nem happy end olyan “”kapcsolatoknál””, ahol az elejétől kezdve a tested használatáért tartanak.

2022. márc. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

A prostitualt es a futtatoja közötti kapcsolat os egyfajta kapcsolat ami emberek között áll fenn. A minősége már egy másik téma.

Nem, nem tartanak a testem használatáért. Kölcsönös megállapodáson alapuló egyenrangú viszony, ahol ugyanannyira használja ki a férfi a nőt mint fordítva.

Viszont eddig ilyen szitu nem volt mint amit a kérdésben írtam.

2022. márc. 12. 01:27
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Kapcsolat potlek. Mint a cukormentes energiaital. Ha nincs benne cukor, akkor nem lesz energia sem belole. Magadat vered at, ha ezt a semmit kapcsolatnak hivod. En inkabb ribaanckodasnak mondanam, de szerintem kerdezd meg anyukadat, o is hasonlot fog mondani.
2022. márc. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Minek tetted fel a kérdést, mit akarsz hallani? Hogy szerelemes?! Ez ahhoz édes kevés!

Ha te már ettől is hanyatb@szod magad és elalélsz, hajrá!

2022. márc. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#3: szexkapcsolat. Semmi több.

Vajon miért nem lép tovább? Nagyon egyszerű. Mert nem akar többet.


#6: "En inkabb ribaanckodasnak mondanam"

Mármint hogy ribaanc a pasi? Mert a pasi sem kevésbé ribaanc, mint a kérdező.

2022. márc. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindem férfi (és nő) örül, ha dicsérik szex közben. Ha dugtok, szerintem a csókok is beleférnek, nem kell feltétlenül ridegnek lenni egy szexkapcsolatban.

Akkor érdemes reménykedni, ha az ágyon kívül is elkezd látványosan érdeklődni irántad, energiát és időt szán arra, hogy veled legyen és persze beenged a saját életébe is.

Addig nem.

2022. márc. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy már iszonyatosan b@szni akart. Sem több sem kevesebb.

Hiába magyarázol bele többet.

2022. márc. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!