Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valakinek bevált már az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek bevált már az, hogy szerelmet vallott egy lánynak?

Figyelt kérdés
Létezik olyan eset a történelemben, amikor ez bejött, és kapcsolat lett belőle? Szerintem ettől csak megijednek a lányok, még akkor is, ha amúgy bejönne nekik az illető.
2022. márc. 15. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Ha 14 körüliek vagytok és viszonzott, akkor jó ötlet. Egyéb esetben nem. A lányok nem ilyesmikre vágynak.
2022. márc. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Hogy fogalmazzak, hogy érthető legyen... Ez nem így működik, hogy neked valaki tetszik, és "szerelmet" vallasz. Pont ettől lesz komolyan. Az, hogy kedveled, vonzónak találod, nem szerelem, az egy erős érzés, ami idővel alakul ki. Randizgattok, jól érzitek magatokat, egyre többet találkoztok, testi kapcsolat is alakul, ezekből áll össze a szerelem. Ezt nem kell megvallani, hanem érzi két ember, és némi együtt töltött idő után valaki majd kimondja, hogy szeretlek. Ha nulladik lépésnek közlöd, hogy szereted, azzal elriasztod, mert üres szavak.
2022. márc. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerelmet gáz vallani ha már 20 éves múlottál mondjuk , mert a szerelem nem hip-hop lesz, sajnos még nem tudod mik is azok jelei és mennyi beszélgetés élőben és együtt töltött idő kell hozzá.
2022. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt hogy bevált.
2022. márc. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nagyon jól tud esni, amikor már én is szeretem.


Nulladik lépésként valóban ijesztő.

2022. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!