Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Munkahelyen tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyen tetszik egy szép,csinos,irodista lány.Egyszerű melósként próbálok melléje kerülni, amikor csak tudok.Akárhányszor próbálok mellékerülni,veszélyesen közelhajolni hozzá,mindig elhúzódik.Ugye,nem tetszem neki? Én így érzem.F/46

Figyelt kérdés
2022. márc. 26. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nem tetszel neki, ezért ezt a közelhajolgatósdit sürgősen hagyd is abba.
2022. márc. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább creepy mintsem szimpátia kifejezése.

A lány helyébe én kerülnélek az ilyen megnyilvánulásaid után.


Egyébként erre felfigyeltem, szóval muszáj rákérdezzek: hány éves a kiszemelt? Mert nem nőként hanem lányként hivatkozol rá miközben te már közel 50 vagy.

2022. márc. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen mennyi egyszerű melós van ezen az oldalon!:)
2022. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha "veszélyesen közel" hajolsz, az még akkor is ultra gáz, ha egyébként tetszenél neki. Az a minimum, hogy tiszteled mások személyes terét!
2022. márc. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne nyomulj!

A saját esetemet tudom felhozni példának.

Az én munkahelyemen is van 1-2 olyan pasi, aki nyomul és csak nyomul, én meg elhúzódom bagy távolabb lépek tőlük, de nem veszik észre.

Viszont ha besokallok, akkor közölni fogom velük, hogy ezt nem kéne.

Utána meg én leszek a beképzelt, szemét ribi... csak eddig nyilván nem szívesen mennék el.


Vedd észre az egyértelműt!

Attól hogy nem mondja a szemedbe, nem azt jelenti hogy megteheted!

2022. márc. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én vagyok az a lány. Egy SSC-nél dolgozom compliance gyakornokként, és van egy negyvenes ezermester faszi, aki egyszer a klímát javítva szagol bele a hajamba, máskor ipari alpinista ablakmosóként helyezkedik úgy, hogy belásson a dekoltázsomba, és már instán is bekövetett.
2022. márc. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2-es.25 körül lehet. 6-os.Nem Magyarországon élek, nem én vagyok az ezermester.
2022. márc. 26. 15:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Én még a nőknél is utàlom, ha a komfortzónàmba kerülnek (1 m-en belül), és igyekszem elhúzódni.

Ha velem ezt csinàlnà egy pali àllandóan, biztosan szóvà tenném!

2022. márc. 27. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!