Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy gondolom, hogy a természet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy gondolom, hogy a természettudományok iránt érdeklődő, és azokat tanuló nők nagyobb valószínűséggel erkölcsösebbek, mint azok, akik az ő ellentéteik. Egyetértesz velem?

Figyelt kérdés

Hogy mire alapozom ezt?


Nézd meg azokat a nőket, akiket könnyű belevinni egyéjszakás kapcsolatokba. Szerintem nem igazán tájékozottak a világról. De ha nem hiszel nekem, teszteld le. Egy átmulatott éjszaka után, miután hulla részegen túl vagytok egy 5-6-fős orgián, kérdezd meg, mit gondol például a fekete lyukakról nem valószínű, hogy válaszolni tud rá.


Ellenben azok a csajok, akik mondjuk az általános relativitás elméleten gondolodnak, nem valószínű, hogy orgiakban vennének részt. Azért, mert nekik másbabb a mentalitásuk, ebből fakadóan a lerészegedés nem valószínű, hogy vonzza őket.


De mondjuk a bölcsész lányok nyáron rendesen mennek bulizni szexi ruciban.


2022. márc. 30. 14:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Készíts kutatást erről a témáról. Én elolvasnám
2022. márc. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

#1


Gondolkodtam azon, hogy elmegyek az egyetemre pszichológiát tanulni. Ha esetleg ez megtörténik, nem lenne rossz ebből a témából csinálni egy kutatást.


Erkölcsi szempontból az érettségizőket és a bölcsész lányokat egy szinte tenném, tehát vannak köztük erkölcsösek, és erkölcstelenek is. A termeszéttudomanyt hallgatókat tenném meg a legerkölcsösebbnek. A lista végén pedig a 8 általánost végzettek lennének, akik között a legtöbb könnyen kapható nő van (persze kivétel itt is van).


Nem tudom, hogy egy átfogó tudományos kutat mondjuk 1000 ember részvételével, mennyire teljesítené be a jóslatomat.

2022. márc. 30. 14:25
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értek veled egyet. Ahhoz hogy valaki ilyen témákkal foglalkozzon, szerintem egy kicsit elvontabbnak "kell" lennie, és aki elvontabb nem feltétlen a társadalmi szabályokat fogja követni, hanem a maga útját járja.

Hulla részegen aki olvasott a témában se fog neked feltétlen összeszedett választ adni.

+ engem egyébként érdekelnek ezek a dolgok, ha nem is olyan komoly szinten és volt több egyéjszakás kapcsolatom is.

2022. márc. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#3


Milyen iskolai végzettséged van?

2022. márc. 30. 14:29
 5/21 anonim ***** válasza:
27%

Sztem itt sokmindent keversz ossze:

Ivas != Orgia != Egyejszkas != Erkolcs.

Diplomas no nagyobb valoszinuseggel valik el es teszi tonkre a gyereke illetve a ferje eletet. Szerintem ez az ami igazan szamit erkolcs szempontjabol.

Az hogy szingli lanyok belemennek egyejszakasba vagy orgiakban vesznek reszt akar ittasan akar jozanul sztem semmi erkolcstelen nincs benne. Ugyhogy en azt hiszem nem ertek veled egyet.

2022. márc. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Jó, hát nyilván a fogalmakat sem ártott volna tisztázni, de most nem akartam dolgozatszintűvé tenni a kérdést.


Az orgia szerintem bujaság, és aki ilyenkben vesz részt, az nagyobb valószínűséggel szeretné majd "feldobni av kapcsolatát" egy jó kis szvingerezéssel később. Ami házasságban számomra erkölcstelenségnek minősül

2022. márc. 30. 14:35
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Volt osztálytársnőm, az iskola legjobbja volt egyetemen is. Csak az nem b.szta meg, aki nem akarta kb. Pedig vele aztán lehetett mindenféle tudományos témáról beszélni.
2022. márc. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#7


Ez érdekes.

2022. márc. 30. 14:38
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

#2:


"Gondolkodtam azon, hogy elmegyek az egyetemre pszichológiát tanulni."


Akkor te is bölcsész leszel, jobb, ha tudod XD

2022. márc. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromira nem ezen múlik. Vegyészként végeztem, ugyanúgy voltak rib__ncok, mint szende szüzek. Egyik ismerősöm btk-s, szintén van minden vegyesen.
2022. márc. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!