Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindent megad amire szükségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent megad amire szükségem van, de mégsem érzem jól magam, mert úgy viselkedik, mint a volt barátnőivel. Nem érzem magam különlegesnek. Más is így van ezzel?

Figyelt kérdés

A napokban volt egy kis szabadidőm és keresgéltem a volt barátnői képei között a Facebookon. Rájöttem, hogy ugyanúgy becézte őket is, mint engem (szerelmem), a képekhez hozzászólásokat is írt, hogy mennyire szereti, hogy mennyire hiányoznak (pont úgy, ahogy nekem is mondja).

Örvendtem nagyon, hogy gyakran találkozunk, majdnem minden nap, és hogy látszik rajta, hogy szomorú ha nem tudunk találkozni. Megkérdeztem az egyik közös barátunkat, hogy a volt barátnőivel is ennyit találkozott? A válasz az volt, hogy amikor kapcsolatban volt, annyit volt a barátnőivel, hogy senki más haverrel nem akart találkozni.


A különbség köztem és a volt barátnői között az, hogy nem akar velem feltenni közös képet, Facebookon nem vállalja a kapcsolatunkat. Közeli barátai tudnak rólunk, a szűk családiköre is.



4 hónapja vagyunk együtt. 25, 28 évesek vagyunk



2022. ápr. 2. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

1. Minek nézegeted az exét? Nekem ez úgy jön le, hogy önbizalomhiányos vagy.

2. A "szerelmem" egy tök átlagos becézési forma.

3. Az, hogy ő írogat mások képei alá... passz. Tök sokan csinálják, én az a fajta vagyok (és szerencsére a párom is), akik gáznak érzik ezt, szóval nem csináljuk. De az, hogy más ezt teszi... átlagos.

4. Mindenki másképp éli meg a szerelmet. Van aki úgy, hogy közben minden nap látni akarja a párját, minden időt együtt tölteni míg van ez az érzés. Miért baj, hogy ő így éli meg?

5. Ha nem vállal fel Facebookon, vond kérdőre. Ha számára ez a social média fontos annyira, hogy írogasson mások képei alá, akkor fontos kéne legyen az is, hogy magáról megoszt dolgokat. Számomra ez úgy tűnik, mintha szégyellne.

2022. ápr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom, hogy úgy, hogy egyébként én hihetetlen féltékeny típus vagyok, szerintem ezt a becézgetés dolgot el kell engedned. Nem nagyon tudsz mit tenni, már volt előtted más nőkkel is, őket is szerette, de ez a múlt. Most téged szeret. A szerelemem megszólítás meg annyira általános, hogy ezen nincs mit gondolkodni szerintem. Biztos te is szólítottad már így az előző barátodat. Azoknak a kapcsolatoknak nem véletlen lett vége, és nem véletlen van most veled. Próbáld meg azt az oldalát nézni, hogy ő ragaszkodó típus, hogy ennyi időt töltött azokkal a lányokkal, és veled is. Ez jó dolog. Ráadásul a történetből az jött le, hogy nem ő mesélgette, hogy mennyire szerette őket stb., hanem te keresgéltél nyomokat. Tapasztalatból mondom, ezt ne csináld :D Semmi értelme, felelslegesen generálsz egyébként jelentéktelen dolgokból problémát, amikor amúgy jól meglennétek.

A közös képről pedig: mennyi idő után tett fel a régi barátnőivel? Velem pl. nagyjából fél év után tett fel a barátom, de annyira nem is érdekelt a dolog. A lényeg, hogy aki számára fontos, tudjon róla, a többi, pláne idegen ember meg kit érdekel?

2022. ápr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Bele ne állj ilye hulyesegekkel hogy miért töltött sok időt az exeivel is... jó hogy nem kellett alairnia szűz volt előtted

Hogy facera nem tett ki közös fotót

4 hónap

Még nem sztem

2022. ápr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jézus...ezt szerintem nagyon eltúlzod. Plusz 4 hónapja vagytok együtt hova tegyen még ki közös képet? Nem vagy te egy kicsit önző? Úgy becézett másokat ahogy akart nehogy megszabd már hogy téged ezért ne hívjon úgy. Nincs probléma de te azért csinálsz egyet.
2022. ápr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%

Lehet valamit tanult az exeivel kaocsolatban es megszivta párszor hogy kiteszi oőket aztán meg posztolhatja a szakitást. Ez olyan égő.


Nem csoda hogy nem teszi mar ki hogy kapcsolatban-vége-kapcsolatban-vége-kapcsolatban-vége.


Engem nem az zavarna hogy nekem is ugyanannyit nyújt mint az exeinek, hanem hogy a kovetkezővel is így lesz aki utánam lesz.

En sem érezném magam megkülönböztetve minta többet jelentenék neki mint anno az exei.

2022. ápr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
*Szoval én sem érezném hogy többet jelentenék neki annál mint anno az exe jelenttt neki.
2022. ápr. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lépj ezen túl, és ha nem vállal fel nyíltan mondjuk fél év után sem, akkor gondolkodj azon, mi áll a háttérben.
2022. ápr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%

szerintem akkor kéne aggódnod, ha az exeivel szemét lett volna, mert akkor veled is előfordulhat.

neked még nem volt senkid?

2022. ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Laylah ***** válasza:
100%
Most az a probléma, hogy volt élete előtted is? Felháborító.
2022. ápr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!