Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nagyrésze szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nagyrésze szeretne előbb utóbb kisbabát?

Figyelt kérdés

Melyik típusból van több, aki szeretne, vagy aki nem?

Én majd szeretnék mindenképpen, remélem találok ilyen nőt, mert nagyon sok olyat hallok aki ki nem állhatja a gyerekeket.


A szép, jó alakú nők kevésbé akarnak gyereket, mert féltik az alakjükat? Vagy ez nem függ össze?


2022. ápr. 15. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Mondd te hány éves vagy ezzel a hülye kérdéssel?
2022. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem neked anyuka kéne inkább, nem gyerek, ezt a kérdést olvasva.
2022. ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Sajnos aktuális a kérdés, én azt tapasztalom, elképesztő amennyire nem akarnak gyereket a fiatalok.

Néha elgondolkodom rajta, hogy csak mondják?

Több 30 év körüli nőt ismerek akik frászt kapnak a kisgyerekektől.

Mitől van ez?

2022. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

22 éves koromig én is így voltam. Egyáltalán nem akartam gyereket, sokkot kaptam volna, ha pozitívat tesztelek. Hiába voltam szerelmes.

Aztán megismertem a férjem. Ha nem is első perctől, de vele már elkezdtem vágyni a közös gyerekre. Meg se álltunk háromig.

2022. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Hát már be is haragudj, nagyon naivan, bután állsz a dolgokhoz. Biztos van olyan, aki azért nem szülnek, mert félti az alakját, ebben nincs semmi meglepő, mindenféle ember létezik. De konkrétan olyan, hogy a szépek nem akarnak...😆😅 Már bocs, de te barlangban élték ezidáig? Vagy csak nem látsz jól? 🤭
2022. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szeretnék.Amit írtál szerintem nem függ össze.
2022. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen korosztályról beszélsz? Szerintem ez sem mindegy
2022. ápr. 16. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!