Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi az oka hogy az alacsonyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka hogy az alacsonyabb lányoknak általában a magas fiúk jönnek?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 16. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Általában mindenkinek a magas fiúk jönnek be.
2022. ápr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
Kompenzálás.Ami neked nem adatot meg,azt másban keresed.
2022. ápr. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
Mert a magasat a legtöbb ember szépnek, vonzónak látja.
2022. ápr. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Nekem majdnem mindegy milyen magas a pasi, csak legalább egy magas legyen velem, onnantól feljebb tök mindegy.

Egyébként meg úgy vettem észre, hogy a magas pasik buknak rám, mert cuki hogy pici vagyok hozzájuk képest, minden tagom kisebb, pici kéz, pici láb, könnyű is vagyok, egy pillanat alatt fel lehet emelni és arrébb rakni, ez szex közben eléggé be is jön, meg nem érek el semmit kb sámli nélkül. Volt, hogy ott olvadozott nekem a srác ilyesmik miatt.

2022. ápr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Hát, aki alacsony az megszívta, mert maximum beérik vele. Aztán, ha nagyon jó a jelleme, akkor talán képes lesz a lehetőséggel élni, megtartani a kapcsolatát.
2022. ápr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem és sok más alacsonyabb nőnek is mindegy a magasság, lehet 165 meg 195 cm is a pasi. Csak sok itteni frusztrált görcs ezt képtelen felfogni, személyes sértésnek érzi, hogy mi az, hogy merészel egy alacsony nő magas férfival összejönni HELYETTE, elvégre neki a magánál kisebb partner szerinte jár. Aztán persze még ők kezdik el kiforgatni a helyzetet, hogy mert a gonosz nők ELVÁRJÁK, hogy magas legyen a fickó. Nem. De nem is kizáró ok, ha az és igen, ha ő jobban tetszik, vele lesz együtt az illető és kész.

Természetesen tisztelet a kivételnek, akinek nem inge...

2022. ápr. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!