Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nem múltak el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem múltak el a gondolataim? Pár hete írtam ki a kérdést de még mindig ő jár a fejemben! Azóta nem találkoztunk mert én akkor fel mondtam!

Figyelt kérdés

Ezt hívják szerelem eső látásra?


Munka helyen meg ismertem valakit már az első perctől fogva össz hangon voltunk. Ő egyedülálló én viszont élettársi kapcsolatban vagyok! De azóta ő is csak rám gondol és el mondta nagyon tetszem neki. Én is így érzek ha rá gondolok gyorsabban ver a szívem! Soha nem éreztem még így hogy pár nap után ilyen erős érzelmet érezek egy másik férfi iránt! Csupán 2 hete ismerjük egymást! 25n



2022. máj. 1. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Helyetted mi nem tudunk dönteni!

Mérlegeld a mostani helyzetedet! Milyen a kapcsolatod az élettársaddal? Ha ennek véget vetsz akkor milyen lehetőségeid lesznek?

2022. máj. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj meg ezzel, ne 2 alatt akarj világot megváltani. Ismerd meg a másik embert. Addig van időd agyalni
2022. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Várj még szerintem, hogyan alakul a dolog. Én is így vagyok a munkatársammal, de mi már fél éve! Nem múlik a dolog, szinte belebolondulok, látom rajta is, ahogy néz, alig tudja visszafogni magát. Néha 1-2 hétig el is kerüljük teljesen egymást, ha nem muszáj, egymásra sem nézünk, aztán kb. az őrület határára jutva meg újra minden lehetséges percben keressük egymást. Szóval, ha ilyen hosszan kitárt, akkor az ember lép, én lépni fogok. Valószínű az élettársi kapcsolat lassan ellaposodott, vagy barátsággá szelídült - nekem rá kellett jönnöm, hogy a vitáink hiánya a megszokásra, érdektelenségre vezethető vissza, nincs értelme a pocsolyában ülni tovább. 2 hét még kevés, figyelj minden reakciójára, ismerd meg és próbálj egyedül gondolkodni, elemezni a dolgokat magadban.
2022. máj. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt el mondanám a páromnak.

Ha tényleg így van, és ott fogod hagyni,akkor tiszteld már annyiban, hogy el mondod neki.

Én mikor együtt voltam exemmel azt is elmondtam, mikor majdnem megcsaltam.

Nem történt meg.

De úgy ereztem joga van tudni.

Mert fordítva én is el várnám.

És nem ez miatt ment tönkre a kapcsolat.

2022. máj. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!