Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy hölgy kb 4 éve ismerem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19780805 kérdése:

Van egy hölgy kb 4 éve ismerem és többször volt már randink cukrászda , kávézó stb..tudja hogy nagyon vonzodom hozzá és utolsó alkalom ott is aludtam volt egy érdekes kijelentése ne legyek belé szerelmes .miért mondhatta ezt?

Figyelt kérdés
2022. máj. 8. 17:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem tervez veled tartós kapcsolatot, csak kalandot.
2022. máj. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Mert látja, hogy neked ő többet jelent, mint őneki te. Jó veled a szex, de nincs érzelem.
2022. máj. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Lehetséges ,sajnos nem is akartam szexelni igazán vele vagyis igen is meg nem is mert féltem hogy érzelmileg megérint majd de igazán, is tudta mert érzékeltetem vele akkor vajon miért szexeltunk miért nem mondta hogy nee!!?
2022. máj. 8. 17:32
 4/32 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle másnap hogy vajon ezek után akár e még velem találkozni a válasza a vissza kérdezés volt..vajon én akarok e!?
2022. máj. 8. 17:34
 5/32 A kérdező kommentje:
Mintha olyan bizonytalan lenne ..akkor este viccből azt mondta hogy barátság extrákkal ,de nekem így nem megy csak érzelmekkel és.ezt tudja ő is .. rólam ..és mégis bele ment..miért?annyit mondott nem szeretné ha mind ketten sérülnénk?hmm..akkor most.hogyan is van?
2022. máj. 8. 17:38
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Jó a szex. Rég volt pasival és te bejössz neki. Biztos, h máskor is lefeküdne veled. Lehet idővel lesznek érzelmei is. De csak úgy folytasd, ha lelkileg bírod azt, ha neki mégse lesznek érzelmei. Mert neked már most is vannak.
2022. máj. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Mert ő nem akar komolyat, de látja rajtad, hogy te meg azt akarsz.

Ezért is kérdezett vissza, hogy neked ez oké-e?

2022. máj. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem idősebb ez a nő?
2022. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Eza nő fiatalabb nálam 8 évvel amúgy nem is gondoltam volna hogy ilyen személyiség mert kívülről komoly megfontolt ..9hónapja ért véget egy 13 éves kapcsolata
2022. máj. 8. 17:42
 10/32 A kérdező kommentje:
Ha érdekelnék az érzéseim talán azt kellett volna mondania hogy figyu légyszi menj haza minden oké minden rendben van veled de ezt ne csináljuk mert érzéseim vannak felém érzem és én ezt nem tudom neked mega adni..hmm nem így lett volna korrekt?
2022. máj. 8. 17:44
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!