Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan dolgozzam fel, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel, hogy én nem leszek soha tökéletes?

Figyelt kérdés

A párom rengeteg olyan oldalt követ, ahol tökéletes fenekű és alakú meg teljesen tip top csajokat lát. Én sosem leszek ilyen, már csak genetika miatt sem, pedig sportolok (amennyit egy dolgozó ember tud) és egészségesen étkezem többnyire (hétvégente lazításként belefér a nassolás). Mindig is önbizalomhiányos voltam, elvileg nem vagyok csúnya és kövér sem, de távol a tökéletes homokora alaktol. A párom rengeteg ilyen nőt lát, azt nem tudom, hogy maszturbál-e rájuk vagy sem, nem is érdekel, csak a tudat, hogy tetszenek neki, és én sohasem leszek olyan szép. Nem olyan tanácsokat kerek, hogy hogyan lehetnék szebb, és jobb alakú, hanem, hogy ti hogyan kezelitek ezt, mit gondoltok róla?

26/L



2022. máj. 16. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne ilyen párom!

Végtelenül felszínesnek kell lenni, ha idegen insta macákat követ.

2022. máj. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Ugyan idősebb vagyok nálad valamivel, de:

- nincs instagrammom

- undorodom a mű nőktől

- és minden olyan nőtől, akinek az arcán látszik, hogy agyilag zokni

- tetszenek a szép nők, de csak az olyanok, akiken látszik, hogy okosak


Keress ilyet a te korodból.

2022. máj. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Pszichológussal
2022. máj. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy minden srác megnézi a szép nőket, de követni is őket nyilvánosan, úgy, hogy közben ott vagy te, a barátnője, ki***tt nagy bunkóság. Itt a tisztelet hiányáról van szó, ami a problémás önbizalmadnak nyilván nem tesz jót. Megerősít ő téged, hogy csak te kellesz neki és senki más? Dicsér, hogy gyönyörű vagy? Szokta kritizálni a külsőd? Te kritizálod előtte magad?Ezek itt fontos kérdések. A megoldás félig az lenne, hogy a párod érezteti veled, hogy te vagy számára a legjobb nő, félig (de inkább nagyobb részt) pedig az, hogy felépíted tőle függetlenül valahogy az önbizalmad.
2022. máj. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én hetekre kiakadtam ezen, mert én is és a párom is picit idősebbek vagyunk nálad és azt gondoltam, hogy az ilyen viselkedés a tinikre jellemző. Nem akartam számon kérni, meg hasonló. Viszont annyira emésztett ez az egész, hogy szóvá tettem. Azóta leállt ezzel, vagy diszkrétebben teszi, de nekem is főként azzal volt a bajom, hogy nem tisztelt annyira, hogy magától ne likeolgasson akárkit.

Szerintem nyugodtan beszéld meg vele, ha változtat, akkor ér neki annyit a kapcsolat, hogy ne folytassa ezt az értelmetlen nyálcsorgatást.

2022. máj. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Pszichológus, a parod facebook/insta feedje miatt nem erzed jol magad...
2022. máj. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 BohócKolbász ***** válasza:
0%

Neked az miért fáj hogy pontróra veri a faxát a pasid? Én is bekövettem egy csomó pichát, mégsem akarom őket megismerni. Max amig eldurranok. Meg különben is ezek pénzéhes qrvák akik onlyn kívül belül megmutatják magukat. Sok pénzért meg ki tudja...

Szóval ja, örülj neki hogy nem vagy qrva. Amíg csak masztizik addig meg csihadj. Nekünk férfiaknak kell a vizuális inger. Rád is szokott, hidd el.

2022. máj. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Azért, mert valaki behúzza a hasát, avagy előnyösen pózol egy fotón, attól nem lesz tökéletes. Eleve nem létezik tökéletes külső, szép viszont annál inkább. Valószínűleg barátod is szépnek tart, másképp nem lenne veled.


Biztosan láttál férfiak közül is olyat, akinek jobb teste volt barátodnál, nem? Ezeket a helyzeteket hogyan kezeled?


A probléma a fejedben van, hogyha egyedül nem tudod elfogadni és szorongásaid vannak, érdemes szakemberhez fordulnod!

2022. máj. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#6

Én pl nem akarok. Nem így nézek ki, mint a képen a hölgy, homokóra alakom van, viszont éhezek, és heti 6x tornázok+konditerem+hetin3 futás. Mindehhez vagyok 67 kg, 160 cm magas.

2022. máj. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk akinek van egy kis önbecsülése, az alapból nem jön össze ilyen pasival. Azt gondolom, hogy egyszerűen szakítanod kellene.
2022. máj. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!