Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meleg/leszbikus szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg/leszbikus szerelmes párként nyilvánosság előtt hogy viselkedtek?

Figyelt kérdés
meg meritek fogni egymás kezét, csókolózni nyilvános helyen, mint a heterók? ha igen, milyen reakciót szoktatok kapni az emberektől?
2022. máj. 19. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem mertem régebben. Minden idióta odajött (kanos férfiak), így jobbnak láttuk nem gyakorolni kint. Nem mintha az én szokásom lenne nyilvánosan mutogatni a kapcsolataimat.


Most, egyetemi városban simán felvállalnám, ez már nem vidék. Toleránsabbak az emberek.

2022. máj. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

"Nem mintha az én szokásom lenne nyilvánosan mutogatni a kapcsolataimat."


ugye tisztában vagy vele, hogy ez nem magamutogatás? hanem emberi jog (kéne hogy legyen!), hogy szabadon és félelem nélkül kifejezhesd az érzéseidet a nyilvános térben is a társad iránt.

nem nyílt színi szexelésről beszélünk, hanem olyan dolgokról, amiket nap mint nap bármelyik heteroszexuális pár gond nélkül megtesz: tehát kézen fogva sétálni, szerelmesen átölelni a másikat, csókot váltani...

2022. máj. 19. 14:52
 3/13 anonim ***** válasza:
Biszex vagyok, nem az zavar. Nem érdekelnek más emberek. De sem fiúkkal, sem lányokkal nem érzem komfortosnak, hogy egymás szájában legyünk nyilvánosan. Az olyan interakciókat nem tartom odavalónak. Mielőtt elkezdenéd a polgárjogi harcos szöveget…
2022. máj. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

és ha heteró párok csókolóznak nyilvánosan?


az is kérdés, miért indulattal reagálsz arra, ha valaki kiáll az LMBTQ+ emberek jogai mellett... a saját csoportod mellett.

2022. máj. 19. 15:06
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem látok itt indulatokat 🤷🏻‍♀️

Számomra is ellenszenvesek a nyilvánosan enyelgő párok ha hetero, ha meleg, ha nem tudom mi :D

A melegekkel nincs bajom, és nyilván a szájrapuszi és kézfogás oké. De a nyelvcsatákat hagyjuk meg otthonra szerintem.

2022. máj. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#4:


Heteróknál sem tartom ízlésesnek, félteértés ne essék. Szimplán nem szeretem, ha majd előttem koitálnak a villamoson és bennem sincsen ennyi exhibicionista hajlam. ;)

2022. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

senki nem "nyelvcsatákról", sem "egymás szájában legyünk" dolgokról beszélt, hanem csókról.

nem tudom miért ezek a szélsőséges asszociációk kerülnek elő.


"Mielőtt elkezdenéd a polgárjogi harcos szöveget…"


de, ebben van indulat... már a "harcos" jelző is...

2022. máj. 19. 15:51
 8/13 A kérdező kommentje:

6


a koitál jelentése nemi közösülés.

én ilyenről sehol nem beszéltem, ha értőn tudsz szöveget olvasni.


kérdés, miért forgatod ki a szavaimat, miért túlzod el?!

2022. máj. 19. 15:53
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak leírtam a gondolataimat a kérdést láttán…de jó frusztrált lehetsz kedves kérdező
2022. máj. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Leírtam, hogy nekem a fent említettek is too much. Amit ki szeretnék élni a partnereimmel, én ki tudom otthon is. Nem kell hozzá közönség. Biszexként pedig viccesnek tartom, hogy szerinted egy meleg/leszbikus párt kevésbé tartanék esztétikusnak ilyen szempontból, mint egy heterót.
2022. máj. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!