Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy beszéljem meg első nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljem meg első nagy szerelmem akkori barátaival az engem feszitő kérdéseket azokból az időkből ?

Figyelt kérdés
Nem hagy nyugodni sok éve, ezért rá akarom szánni magam, hogy megbeszélem a barátaival. Ti hogy csinálnátok ?
2022. máj. 19. 21:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Hagyd nyugton őket...
2022. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék regényeket irni, hogy milyen okokból rendkivül fontos ez számmora, légyszi nem az a kérdés, h megtegyem-e, hanem ti hogy menedzselnétek le egy ilyen előttetek álló feladatot.
2022. máj. 19. 23:04
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, teljesen felesleges olyannal foglalkozni, ami elmúlt, és főleg nem régi ismerősöket vegzálni ezzel!

Engem komolyan érdekelne, hogy mit akarsz megtudni! Teszem azt 3 éve szakítottatok, 1 hét múlva már más lánnyal volt, de letagadta, hogy megcsalt. Most mennyivel jobb lesz neked, ha a baráti azt mondják, hogy tudtak róla? A tényen nem változtat, ami az, hogy szakítottatok, és eltelt 3 év, de te ezen nem vagy hajlandó túllépni. Holott réges-régen le kellett volna zárni, és előre nézni, nem hátra!

2022. máj. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok éve? Sehogy. Feltehetően nem érdekli őket és el is felejtették.

Ha nagyon meg akarod beszélni, akkor pszichológussal beszéld meg, vagy egy barátoddal.

2022. máj. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, sehogy.

Semmilyen évekkel ezelőtti párom nem akarom, hogy a barátaimmal beszéljen.

Ezt felejtsd el, nagyon para.


Vagy legalább írtad volna le miről van szó?

Ha olyasmiről, hogy megcsalt-e akkor az exed vagy ehhez hasonló marhaságok akkor felejtsd el.

2022. máj. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki folyton a múltba néz az s.ggel megy a jövőbe. Na te most pont ezt teszed.
2022. máj. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Én a sok évvel ezelotti barátaimmal.minddel kaocsolatban vagyok ma is.

Az engem feszito kerdeseket siman felhozom barmikor ha bevillan hogy 10 évvel ezelott meg akkoriban miert csinaltátok ezt vagy azt velem. Vagy nekem miert nem mondtátok el ezt vagy azt.


Nagyon ugy néz ki hogy kőkeményen átvertek esetekben, de az akkor barátnőm ma is lelki társam. Aki osszeállt azzal a csajjal akivel átvertek. Millio meg egy sztorink van régről.

Es derultek már így ki ma olyan hazugságok amiket pl az exemmel valo balhérol pletyka szinten lettek felkapva ami nem is igaz.


Pl a bnom azt mondta hogy az exem eljegyzett es eljegyzési ünnepen balhéztunk össze.

Hát nem.

2022. máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
*Nem is értem.miért irogatják itt hogy sehogy. En minden haverommal baratommal simán beszélgetek mindenrol 10 évvel ezelotti dolgokrol is. Habár millio meg sztorink van, rengeteg esemény.
2022. máj. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#8, nem az ő barátairól van szó, olvasd el úja: "első nagy szerelmem akkori barátaival".

Ezek simán olyan emberek, akik már azt se tudják ki ő, sem azt, hogy miről van szó. Ha nem már megint valami tini kategóriás dolog, ami 3 hete történt.

2022. máj. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Ja nem gondoltam hogy egyeseknek a szerelmük barátai kvázi idegennek számítanak🤣
2022. máj. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!