Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van annál rosszabb dolog ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van annál rosszabb dolog ha az ember azt a lány látja csókolózni egy fiúval akit megszeretett?

Figyelt kérdés

Nekem még egyszer sem volt barátnőm. Ezt a lányt viszont nagyon megszerettem, de másik fiút választott, nagyon rossz volt őket csókolózni látni:(((

Sokaknak jóval fiatalabban sikerül szerelmet találniuk én meg idősebben is ilyen béna vagyok hogy semmi nem jön össze.


2022. máj. 21. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

Én ilyenkor levarrom egy barátnőjét. Vagy egy olyan lányt akit utál.

Jót tesz a léleknek

2022. máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem lakástűzben megégni sokkal rosszabb. Vagy ha meghal a párod, akit szeretsz. Éhenhalni sem lehet sétagalopp.


Elhiszem, hogy pocsék és fáj, de vannak ennél sokkal rosszabb dolgok is.

2022. máj. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Bár ez lenne a legrosszabb dolog az életemben...!

De majd rájössz te is. Mondjuk mikor látod terhesen, vagy az esküvői fotóit, vagy a gyerekével.

2022. máj. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Olyan daganatos betegségben szenvedni aminek az utolsó heteiben-napjaiban a már-már életveszélyes dózisú fájdalomcsillapító sem használ, és könyörögsz a halálért, mert inkább az, mint az elviselhetetlen kín...az talán rosszabb, de csak egy kicsivel
2022. máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Igen, van néhány rosszabb dolog, mint egy plátói komolytalan érzelem. Hogy élnéd túl mondjuk egy 5 éves kapcsolat végét? Nevetségesek vagytok már ezzel a kérdéssel, hetente 3x fel kell tenni.
2022. máj. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen empátiát nélkülöző, gyűlölettel téli hozzászólások. Ha no kérdezi ugyanezt, akkor meg jönnek a porold le a koronádat, ennél sokkal jobbat érdemelsz kommentek :D
2022. máj. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Te semmit sem tudsz a szenvedésről. Annak semmilyen fajtájáról vagy aspektusáról.


Van-e rosszabb? Hát.., kb bármi...

2022. máj. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!