Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19780805 kérdése:

Szerelmes vagyok egy lányba elmondtam neki ,vonzódik hozzám sokszor randiztunk már de nem történt semmi!!az utolsó pár randevún elmondtam hogy szeretem érezz irántam ő is elmondta de nem akar komoly kapcsolatot,de elveszíteni sem akar!!??

Figyelt kérdés
2022. máj. 27. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Talonban tart.
2022. máj. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pont ma mondta hogy nem akar engem meg váratni ezt nem teheti meg mással!én mondtam komoly kapcsolatot szeretnék ő pedig nem ...pedig vannak érzései mondta és érzem is 13EVES kapcsolata szakadt meg én úgy gondolom igényt tart egy kis szabadságra azt gondolom!!mondtam neki egy másik embert nem ràngathat össze vissza amikor kedve tartja !!vannak érzései szeret velem lenni de mivel elmondtam hogy szeretem így már nincsen komoly kapcsolat ...és én a barátság extrákkal nevű dolgot nem szeretném!!nem akar elveszíteni mint "barátot"és én mondtam neki hogy sajnos nem is tudok már ennyi megtörtént dolog után így nézni rá ..sajnos ..mert nagyon szeretem
2022. máj. 27. 17:02
 3/9 A kérdező kommentje:
Szeretné is meg nem is érdekes egyszer elbúcsúzunk egymástól végleg aztán két óra múlva meg elmondja hogy jövő héten melyik napokon szabad amikor nem dolgozik nem is értem komolyan most akkor mit is akar vagy mit sem!!?
2022. máj. 27. 17:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, amíg neki nem biztos egy jobb , addig te is megteszed néha...
2022. máj. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Remélem, anyád profilját használod, mert pont úgy írsz, mint egy 16 éves.
2022. máj. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mathus ***** válasza:
a kérdésre: nem akar tőled semmit, csak az egóját fényezni. ebben a "kapcsolatban" ennyi van.
2022. máj. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6/6 lehetséges de én érzem hogy szeret mindennap beszélünk gyakorlatilag 13eves kapcsolatból lépett ki és fél ettől az egésztől ő teljesen más mint a többi nő ezért is szeretem
2022. máj. 28. 05:16
 8/9 A kérdező kommentje:
4/7ez is lehetséges igen de talán ő nem olyan mint a többi ember ..kellene egy kis időt adni neki .. talán...vagy nem is tudom
2022. máj. 28. 05:18
 9/9 A kérdező kommentje:
5/8 igen úgy viselkedem mint egy 16éves mert szerelmes vagyok és jóval idősebb vagyok csak segítséget kértem nem "anyázást" köszi
2022. máj. 28. 05:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!