Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismerősnek jelölnéd fb-on...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerősnek jelölnéd fb-on életed első szerelmét, aki annak idején nem válaszolt levelekre, smse-ekre ?

Figyelt kérdés
2022. máj. 27. 17:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem, minek?
2022. máj. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha azóta 10/10-es pasi lennék, akkor simán. De csak azért, hogy lássa miről maradt le, amúgy nem érdekelne.
2022. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ennyire nem égetném le magam.
2022. máj. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1 : ha még akarnál tőle valamit.
2022. máj. 27. 17:47
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj dehogy. Mondjuk első szerelmem vagy 30 éve volt, szal ha még érdekelne az nagy gáz lenne. :) Neked is azt javaslom, hogy a jelenben élj, ne a múltban.
2022. máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. 6 éves voltam kb. mikor az óvodában jartunk.


Tizenévesként felvettem vele a kapcsolatot, de elhalt a levelezés, mert nem válaszoltam.


Azóta nem kerestem, nem is fogom.

2022. máj. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Miert, ismered? Leginkabb az ismerosoket szoktam ismerosnek jelolni es nincs mogottes szandek. Te valami egeszen mast szeretnel.
2022. máj. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%

Ha már akkor sem érdekelted, akkor továbbra is csak őrült zaklatónak fog nézni, mint aminek nekem is tűnsz.

Felejtsd el, és éld az életedet, ne olyanról álmodozz, aki a háta közepére sem kíván.

2022. máj. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, számomra mindig elképesztő a bunkóság, ami ezen az oldalon megy. Volt egy megbeszéletlen problémás ügyünk, amire nem reagált, nem gondolom magam őrült zaklatónak.

Azt megpláne ne te dönts már el, hogy a háta közepére kiván-e engem az illető. Nyilván én se látok a fejébe, de te pláne nem..Egyébként én meg letiltottam sok évre, nem azért mert a hátam közepére kivántam, hanem hogy felejtsek.

2022. máj. 27. 18:47
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja, és az őrült zaklató kifejezésre kitérve : egyrészt elhiheted, hogy utána évekig utáltam magam amiatt, h koptatom a betűket egy olyan embernke, aki válaszra sem méltat, másrészt logikusan belegondolva az ember azért belátja, hogy sokszor ehhez is két ember kell. Ha lehetne értelmesen kommunikálni minden emberrel, nem lennének "zaklatók". Én sokkal nagyobb problémának érzem a mai világban a ghostingolást, st vagy . a közönyt, a válaszra se méltató egoista viselkedést,mintha ez lenne a normális.
2022. máj. 27. 18:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!