Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy kapcsolat szép lezárásakor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolat szép lezárásakor milyen búcsúajándékot adhat a nő a férfinek?

Figyelt kérdés

Tárgy, könyv, bögre?

Hogy majd eszébe jussak róla később.

Akár készíttetnék is valami névreszólót... de mit



2022. máj. 30. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én eladtam és eladományoztam minden ilyen cuccot. Nem akarok emlékezni rá...
2022. máj. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Hát ilyenről még nem hallottam.... De ha már valamit adnak, legyen pl. egy levél, amiben megemlékezik a jóra és hogy sok sikert jövőben... vagy nem tudom
2022. máj. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ez a levél nagyon- nagyon jó ötlet

Személyes, szívhezszóló.

2022. máj. 30. 09:23
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi értelme az ilyen búcsúajándékoknak. Én biztos nem tartanám meg, ha adna nekem ilyet egy nő, főleg később, amikor már továbblép az ember egy új kapcsolatba. Minek akkor az ilyesmi?
2022. máj. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne kínozzátok egymást,egy kapcsolat nem egy munkahely,ahol lejár egy szerződés,de sokat kaptál emberileg,szakmailag,viszel valamit a végén.

Ráadásul a tárgy,bögre de pláne nagyon gagyi még kapcsolatban is.

2022. máj. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Írd meg a levelet, aztán döntsd el hogy odaadod-e. Az első komoly kapcsolatomat követően - velem szakítottak - én is írtam egyet, félig - meddig vissza akartam kapni. Aztán úgy alakult, hogy sose adtam oda, aminek utólag már nagyon örültem. Érzelmileg feldúltan írtam, és pár hét után újraolvasa már nagyon szánalmasnak tűnt.
2022. máj. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaj bocs, valamiért levél volt bennem :D félreolvastam.
2022. máj. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Férfiként: Súlyos sértésnek veszem a búcsúajándékot ebben a kontextusban. Nem baj, ha valaki nem akar az életem része maradni, de akkor ott következetesen vége legyen. És nincs "barátkozás", meg hasonló bullshit. Egyszerűen egyik jobbra másik balra. Ne akarjon az életem része maradni. A búcsúajándék nekem azt kommunikálja: "Nem tartalak annyira sem hogy visszafejtsük, hol romlott el, de itt egy <ide jön valami cucc>, hogy fogd be a pofád!"
2022. máj. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

WTF? Egy kapcsolat szép lezárása? Én férfi vagyok.


Milyen kapcsolat volt? Például egy "fizetős" hölgynél rendszeres vendég vagyok, és elköltözöm a városból, akkor el tudok képzelni egy búcsúajándékot.


Vagy a munakhelyről a nyugdíjbavonulásom esetén esetleg, ha a kolleganőm ad valamit.


De egy szexualitást is tartalmazó normál kapcsolatnál valaki szakít velem és még ajándékot is akar adni, hogy nesze b+, csak hogy ne legyél szomorú, mert nem vagy elég jó nekem, azt úgy küldeném el a p*csába az ajándékával együtt, hogy eszébe ne jusson még egyszer hozzám szólni lehetőleg.

2022. máj. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Adj neki egy szobrot a péniszéről és gravírozd bele hogy nem volt elég nagy.


Most komolyan, búcsúajándék?! Ne már :D életemben nem hallottam ilyet. Egyből menne a kuka fenekére, az száz.

2022. máj. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!