Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » J/ly helyesírási hiba szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

J/ly helyesírási hiba szakítást eredményezhet?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, és van egy lány akit nagyon szeretek. Mindennél jobban szeretek, szó szerint.


Azonban manapság elég sokszor javít ki j/ly tévesztésekben.

Eskü, hogy igyekszem helyesen írni.... De ez valahogy nagyon a gyengém.


Ez lehet ciki neki?

Lehet szégyel engem?



2022. jún. 6. 16:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
53%
Kapcsolj be helyesiras ellenorzot a telodon!!!!
2022. jún. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
53%
Nálam ez felejtő.
2022. jún. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is kijavítom a páromat meg a barátaimat is, ha f/szságokat írnak, egyszerűen zavarnak a helyesírási hibák. De életemben nem gondoltam volna, hogy szakítanom kéne emiatt a párommal, vagy meg kéne szakítanom a kapcsolatomat valamelyik barátommal... Hogy állnék ezzel eléjük? "Tanulj meg helyesen írni, vagy fel is út-le is út?"
2022. jún. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 BringaManó ***** válasza:
0%

#14: "én még így tanultam a hetvenes évek végén"


Az érdekes, mert az 54-től 84-ig érvényben lévő 10. kiadás 118. oldalán ezt találom:

"díjaz, díjaztuk, díjazzák"

2022. jún. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
2022. jún. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!