Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valóban szerelemben nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban szerelemben nem számít a méret?

Figyelt kérdés

Sajnos elég vékony és kis mérettel áldott meg az ég (12 cm)

De azt mondják hogy ha szeret a lány akkor ezt nem fogja nézni mert a nők aggyal szeretnek és agyi orgazmussal élveznek szerelemben.


2022. jún. 13. 21:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Aha. 🙄
2022. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%
Nem számít, de ha nem vagy képes tenni a dolgod ujjal, szájjal és játékokkal, ha már farokkal nem megy, úgy fel leszel rúgva, mint a szar.
2022. jún. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
31%
#2 Tök mindegy, ezerszer is csúcsra viheti, ha nem tudja megfarkalni a nőt, otthagyja. :D
2022. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
3. Ilyen miatt nem gondolnám, amúgy nagyon csinos nő, szépségversenyt is myert
2022. jún. 13. 22:11
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Kik mondják ezeket az agyi orgazmusokat?
2022. jún. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%
A nők 80 %-a nem képes hüvelyi orgazmusra. Sem nagy farokkal, sem kicsivel. A legtöbben a csikló izgatásától élveznek el, szóval ha abban jó vagy, nem lesz gond.
2022. jún. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%

6os azért ez nem igaz

mond inkább úgy h a nők nagy része MÉG nem élt át hüvelyi orgazmust

mivel minden nő képes rá csak éppen a legtöbb pasi nem elég türelmes hozzá h segítse ebben a nőt, vagy más tényezők miatt nem volt még


spec nekem 35 évesen volt az első egy végtelenül türelmes és átlagnál kisebb farkú pasival. azóta már nem okoz gondot

2022. jún. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
8%

7-es, jó oké, mondjuk úgy, hogy ki mit szokott meg. Aki a csiklós orgazmust szokta meg, nagyon nehéz átállni a hüvelyire. És a kislányok maszturbálás közben ezt tanulják meg. Márpedig mindenki maszturbál, de pont ezért mondják, hogy a lányoknak káros, mert utána egy férfival már nehezebb lesz.

Nekem azt mondta a nőgyógyász, hogy elküldhet egy szexuálpszichológushoz, de nagyon drága lesz, és nem garantált a siker. Amúgy miből gondolod, hogy nem igaz? Én nem csináltam ilyen statisztikát, de sok helyen olvastam, és sok férfival beszéltem, elég kevés talált olyan nőt, akinek sikerült volna.

2022. jún. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
79%

szexuál terapeutaként dolgozom ...

mentálhigiénia, mediátor, coach, stb.

a célunk azt h minél több nő legyen tudatos a szexualitásában

erre vannak ingyenes csoportok, foglalkozások, könyvek, tapasztalatok, technikák...

de sajna ma még mindig tabu a női szexualitás pedig sokkal több van benne mint gondolnák.


nem nehéz átállni csak a gondolkodást kell elsőre átalakítani. te is be vagy rögzülve, na ezt kell feloldani h márpedig ez nem megszokás kérdése... a testedet meg kell tanítani h újra kalibrálja az orgazmushoz vezető utat


a nődokinek mint nagy szakorvos pont h tudnia kellene mi a helyzet de spec az orvosin kb semmit nem tanulnak a női szexualitásról max a betegségeket, ahogy a szexuálpszichológia szakon sem igazán - említik de ennyi... a fókusz a betegségeken van

2022. jún. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
35%

6-os vagy csak azt hiszi, hogy nem képes rá. Amúgy tuti nem hiszi ezt a 80% se, csak magadból indulsz ki szerintem. Érdekes módon voltam együtt nőkkel, az egyiknek a tizedik, a másiknak a nyolcadik szexpartnere voltam, és mindkettő arról számolt be, hogy hát ő nem is tudta, hogy így tudja élvezni a szexet és el tud menni többször hüvelyből egymás után. Nekem az 5 csajból akikkel lefeküdtem mindnek volt hüvelyorgazmusa, csak valakinek később ahogy jobban fel tudott oldódni és összecsiszolódtunk. Menyasszonyom is végül bevallotta, hogy miután átélte velem ezeket, hiányozna neki. Persze velem maradna, ha nem tudnám valamiért produkálni a szexet, megoldható máshogy is. De tudom, hogy mindig ott lenne a hiányérzet benne.

Szóval a kérdezőnek mondom, ha problémát jelent a méret, akkor egy kevésbé tapasztalt és szűkebb nővel nagyobb esély van a boldogságra. Egyébként a nőknek általában az érzelmi része jóval többet jelent, tehát a simogatás, a csókok, előtte, közbe, utána. Hogy figyelj rá, hogy önzetlenül kényeztesd, hogy megtaláld azt a pózt, amitől a legjobban élvezi. Amúgy nem kell sok a hüvelyi orgazmushoz, a két ujjamat két ujjpercig bedugva is ki tudom váltani, szóval 12 centivel is simán lehetséges szerintem.

2022. jún. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!