Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak véleményére lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak véleményére lennék kíváncsi. Melyiket szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van két csaj. Külsőt ne vegyük figyelembe, mondjuk mindkettő jól néz ki.


1. Aki folyamatosan hangoztatja, milyen jól néztek ki. Sokat dicsér titeket. Látható, hogy bejöttök neki, nyomul kicsit.


2. Aki inkább picit távolságtartó, kicsit “bunkó”, de egyenként kedves és jófej. Egyáltalán nem eldönthető, hogy bejössz-e neki vagy sem.


Kort írjatok légyszi.


2022. jún. 14. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

1.

Nem jön be a bunkóság. Sem az amolyan "jégcsap-hercegnők". Egy őszinte nő sokkal vonzóbb.


F 38

2022. jún. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt választanám.


A másodikkal már futottam pár kört. Van köztük lelkibeteg, érzéseit kifejezni képtelen vagy nem hajlandó, mindent a szájába kellett rágni, hogy megértse a dolgokat. A fenének nem kell ilyen többet.

2022. jún. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó semmiképp ne legyen! Visszafogott legyen, őszinte, értelmes, kedves, jó szándékú, jó humorú. Nem szeretem a nagyhangú pasis nőket. Ez még nem garancia, mert a saját ízlésem számít és úgyis az összhatást nézem.
2022. jún. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
2. (F40)
2022. jún. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Miért kell bunkónak lenni egy nőnek? Pasiban is gáz, de azért nekik jobban áll! Mi is a bunkóság? Amikor beletapos a lelkivilágodba? Köszi, azt inkább kihagyom!
2022. jún. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a csendes, kedves, jófej, de semmiképpen se bunkó. Ne legyen lelki sérült, ne kelljen évekig pátyolgatni a lelkét, miközben mindent rád borít.
2022. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit takar az, hogy kicsit bunkó?
2022. jún. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rosszul fogalmaztam. A bunkót nem úgy értettem, hogy másokat megbánt, inkább viccből beszólogat.
2022. jún. 14. 20:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor egyértelműen az utóbbi.
2022. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az első.


26f

2022. jún. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!