Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátom mobiljában találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom mobiljában találtam intim képeket az exéről. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

2022. jún. 15. 14:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
79%
(bocs, nem #6-os írja jól, hanem #8-as. #6-osnak semmi gerince.)
2022. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
96%

#9: Köszi a választ!

De tőlem jobb nőkről is találna képet az interneten, úgyhogy kitörölhetné az én képem a telójáról. Szerintem ez egy bizonyos fokú ragaszkodás egy emlékhez. Persze azon is múlik, hogy miért lett vége a kapcsolatnak. Elárulom, hogy nálunk nem azért mert "elege lett a hisztijeimből".

Lehet hogy a kérdező párja is a régi szép emlékeihez ragaszkodik. Persze én nem tudok "férfi aggyal" gondolkodni. :)

2022. jún. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%

Igen és ha kitöröljük akkor meg sem történt. :D

Még jó, hogy a gerincesség nem ezen múlik.

Gondolom neked egy kép sincs a telódban, de az asszonyt azért csalod.

Igazad van, Te gerinces vagy csak takonyból van az a gerinc :D

2022. jún. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
87%
Nekem pl. több tízezer kép van a telefonomon. Egyszerűen nem érdekelt annyira a dolog, hogy egyesével átnyálazzam szakításkor. Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy vannak-e még képeim az exemről, és ha igen akkor milyenek.
2022. jún. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
66%

Őszintén, én egy ilyen férfitől nem akarnék semmit. Kapcsolatban él, közben a volt csajáról tárol intim képeket.

Az mondjuk vicces, hogy a sok erénycsősz hogy neked esett, amiért belenéztél a telefonba :D Persze-persze, nem szép dolog, de nyilván volt oka, amiért ezt tetted, és be is jött a megérzés. Most már csak az a kérdés, hogy többre tartod-e magad annál, hogy olyan emberrel járj együtt, akinek a farka még mindig a volt nőjére ágaskodik.

2022. jún. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Igazatok van, de sajnos volt okom rá, már hazudott nekem egy más jellegű dologban. Nem új képek, viszont pár hónapja rendszerezte őket külön mappába.
2022. jún. 15. 16:41
 17/27 anonim ***** válasza:
88%

Ez a telefon nézegetés kicsit olyan, mint amikor jön a NAV.

Ha ott vannak biztos találnak valamit.

2022. jún. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
81%

"Még jó, hogy a gerincesség nem ezen múlik.

Gondolom neked egy kép sincs a telódban, de az asszonyt azért csalod.

Igazad van, Te gerinces vagy csak takonyból van az a gerinc :D"

Rólam semmi nem tudsz, ha nem tűnt volna fel.

Rólad viszont tudjuk (magad írtad), hogy szarsz legalább annyira tiszteletben tartani a másik emberi méltóságát, hogy szakítás után törlöd a privát képeket. Ha pedig valaki elítél emiatt, csak az óvodás stílusú ellenkezést tudod nyomatni.

2022. jún. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
14%

Az mondjuk, vicces, hogy a sok kíváncsi fáncsi, hogy védi azt aki ugyanúgy nem tiszteli a másik intim szféráját, mint ahogy ezek szerint ők sem :D

De gondolom rohadtul fel lennétek háborodva ha a ti telefonotok lenne csekkolgatva.

Hazudott valamiben....okés.

És attól, hogy elrakta a volt csaja képeit egy mappába attól még bebizonyosodott valami?

2022. jún. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
11%

18

Aztán mitől is tudtál meg te rólam bármit is?

Magam írtam? hol írtam? copyzd már be komám!

Amúgy meg milyen alapon ítélsz te el bárkit bármiért?

Ki vagy te? Az Isten? :D

Nem igazán értem, hogy mivel sérti valaki a másik méltóságát azzal, hogy a saját telefonján bármilyen képeket tárol.

De gondolom te az a fajta pacsker vagy aki még az ágyat is lecseréli ha új kapcsolata van csak azért, hogy a puni ne hisztizzen.

2022. jún. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!