Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ti össze jönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti össze jönnétek egy olyan nővel akinek csak akkor szép az arca miután kisminkeli magát?

Figyelt kérdés

A személyisége nagyon megfogott, de smink nélkül egyszerűen nem vonzó számomra. Smink nélkül még bottal sem érnék hozzá😭


Persze nem várhatom el hogy napi 24 órában legyen rajta smink.


2022. jún. 15. 20:34
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Lehetőleg normális válaszokat kérnék. Köszönöm :)
2022. jún. 15. 20:43
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
#1 a saját érdekében csak óvatosan, ne vigye le a sminket
2022. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Profin sminkelhet a kiscsaj....😉 Egyébként, ha smink nélkül nem tartod vonzónak szerintem felejtős a dolog.
2022. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Szegény lány
2022. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Én semmiképpen.

Nekem rendkívül fontos, hogy otthon, NEM kiöltözve, NEM kisminkelve is vonzzon.

2022. jún. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Fél évig még megteszi hogy kisminkeli magát a találkozókra. De főleg összeköltözésnél ez nem játszik. A nők amint hazaérnek, lemossám a sminket, estére meg biztos. Szóval most egy ideig jó lenne de hosszabb távon garantáltan nem működnw
2022. jún. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Ezt neked kell eldöntened.

Ha csak a külsőt nézzük (mert szerintem egyáltalán nem ez a fő szempont), én azt mondom, hogy nem a mesterséges adalékanyagoktól kéne, hogy valaki szép legyen. Bár igaz, én eleve jobban szeretem a természetesebb kinézetet.

De ha mégis hasonló helyzetben lennék, akkor leginkább az döntene, hogy így is tudnám-e szeretni, és elfogadni. Hogy amikor smink nélkül ránéznék, akkor is azt a nőt látnám-e benne, akit imádok.

2022. jún. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Én nem, mert nem szeretem az agyonsminkelt lányokat. :/
2022. jún. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
25%

Hát azt a nőt mentse meg a jó isten egy ilyen kisfiútól mint te vagy akinek csak a külsőségek fontosak. Ha nem kell egy okos, átlagos nő, aki szeretne tiszta szívéből, keres egy buta de agyonsminkelt pi-csát.


Nő vagyok de sose kinézetre választottam. Lehetne a pasi egy kigyúrt sármos akárki, ha hülye mint a föld.

2022. jún. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%

Bírom az ilyen női logikát, mint 9-esé.

"Lehetne a pasi egy kigyúrt sármos akárki, ha hülye mint a föld."

Ilyet sokszor hallottam nőtől. De olyat sosem, hogy "lehetne alacsony, pocakos, szemüveges, kopaszodó, kancsal, bibircsókos arcú is, ha intelligens, jólelkű és gyermekszerető, akkor őszintén szerelmes tudnék bele lenni, és boldogan lennék a felesége". Mert ez lenne ellenpontja a kérdező véleményének!

2022. jún. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!