Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A korotokhoz képest fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korotokhoz képest fiatalabb vagy idősebb embert kerestek párnak, tartotok vonzónak?

Figyelt kérdés
2022. jún. 16. 18:56
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, velem egyidősek tetszenek (+-5 év)
Nő vagyok, nálam idősebbek tetszenek (min. 5 évvel)
Nő vagyok, nálam fiatalabbak tetszenek (min. 5 évvel)
Nő vagyok, nem érdekel a kor, mindenféle korosztályban keresgélek
Férfi vagyok, velem egyidősek tetszenek (+-5 év)
Férfi vagyok, nálam idősebbek tetszenek (min. 5 évvel)
Férfi vagyok, nálam fiatalabbak tetszenek (min. 5 évvel)
Férfi vagyok, nem érdekel a kor, mindenféle korosztályban keresgélek
50 szavazat
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Hát az túlzás, hogy mindenféle korosztályban keresgélek, mert mondjuk kb 26 alatt vagy kb 37 felett nem nagyon szeretnék randizni senkivel :D


30N

2022. jún. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az inkább még a +-5 év kategória szerintem. :)
2022. jún. 16. 19:10
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Nő vagyok és mindig idősebb férfiakkal jártam. +8, +18 és +16 év.
2022. jún. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vonzónak 15-50 éveseket tudok tartani, de nem azt jelenti le is feküdnék a két szélső korban lévőkkel. Szexet inkább 20-45 évessel tudnék elképzelni, bár nincsenek szexkapcsolataim.


Páromnak olyan 21-26 éves csajt tudok elképzelni.

28/F

2022. jún. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Mindig az idősebb férfiak tetszettek és sokkal megbízhatóbbak is. Párom 10 évvel idősebb nálam. De nemrég megismerkedtem egy 18 évvel fiatalabb sráccal és nagyon szimpi, aranyos, jófej.
2022. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Én fixen a 25-35 közötti korosztályt preferálom. Így volt ez 20 évesen is, meg így van ma is😂

40N

2022. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt velem egyidős meg idősebb szerelmem is, de főleg fiatalabbak szoktak érdekelni.
2022. jún. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Leginkabb a 22-30 kozottiek tetszenek altalaban. 22 evessel is osszejonnek komoly kapcsolatra is, ha nem az a tipus aki a Moriban akarja tolteni minden hetvegejet, maximum havonta, par havonta egyet-egyet :) A parom amugy a sajat korosztalyom, fel evvel fiatalabb nalam kb.

30N

2022. jún. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szorakozasnal a kor nem szamit. Felolem lehet 16 meg 100 eves is. Ha beszelnem is kell hozza, akkor tul fiatal ne legyen. Legyen kb velem egykoru vagy kicsit idosebb.


A felesegem velem egykoru es termeszetesen a szorakozas ugy ertendo, hogy ha nem lenne senkim. Boven eleg a parom az eletben.


35F

2022. jún. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!