Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom, hogy kit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy kit szeretek igazán?

Figyelt kérdés
Leginkább olyan emberektől várnék tanácsot, segítséget akik belekerültek abba a bizonyos nagyon rossz háromszögbe. Amikor tényleg egyszerre van két ember az életükbe akit nagyon szeretnek/szerettek, és hogyan derült ki ki az igazi és ki az aki talán csak vonzalom. Hogy tudom rendbe tenni és végre véget vetni a kettős érzésnek. Tudni szeretném kit szeretek igazán, és nem félni mi lesz ha az egyikőjüket el veszítem, jól szeretnék végre dönteni. Félek hogy lassan ott tartok késő lesz.

2022. júl. 20. 08:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha ez nem egyértelmű, akkor egyiket sem szereted igazán.
2022. júl. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Egyik sem az igazi. Azt az ember biztosra érzi, nem vacilál.
2022. júl. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Orbán Ráhel, Vagy Dobrev Klára. Hát nem egyszerű a választás, de talán Ráhelnek nagyobb lehet valamivel a hozománya, de Klára hosszú távon megbízhatóbb társ lehet. Nem tudom én sem ezt eldönteni kérlek segítsetek nekem.
2022. júl. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom, csak ismerkedtek, de kezd cikivé válni, hogy párhuzamosan...? Szerintem sem vagy egyikbe sem szerelmes, csak tetszenek vagy csak az tetszik, hogy foglalkoznak veled. De amíg vacillálsz, hogy talán mégis a másik, addig nem is lehet igazán az egyikre figyelni és fordítva. Segítség, ha elképzeled, egyik és másik mellett - persze ha ideálisan alakul - hol lennél 5-10-20 év múlva.
2022. júl. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Külön-külön tedd fel a kérdéseket. Melyikük mellett vagy igazán önmagad, melyikük előtt tudod még a sérülékeny oldaladat is vállalni/megmutatni? Melyikük mellett érzed azt, hogy "otthon" vagy, biztonságban vagy? Melyikük az, akinek a hiánya jobban sajog? Akiért, ha bajban van, gondolkodás nélkül megtennél szinte bármit? És melyikük az, aki azokban a helyzetekben, amikor egyedül vagy, de szívesebben élnéd át azt valakivel együtt, rögtön eszedbe jut? Hogy bárcsak ő itt lenne veled most? 🙂
2022. júl. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Én voltam ebben többször is. És ezek után bátran mondhatom, hogy nincs jó választás, ugyanis egyiket sem szereted igazán. Mindkettőben szeretsz valamit - egyenesen kiegészítik egymást a tökéletessé-, vonzódsz hozzájuk, de ez nem igazi szerelem, mégha úgy is érzed.

Én is csak most évekkel kesőbb, már az igazi társam mellett látom hogy ezek nem szerelmek voltak, vagy legalábbis semmiképp se igaziak.

És akárkit választottam, egy idő után az is tönkrement.


Ettől függetlenül neked lehet bejön. Csak ne az alapján válassz hogy kivel jobb, hanem hogy ki nélkül lenne rosszabb.

2022. júl. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor valaki 2 vel van, akkor 2 félemberrel van egyutt. Egyik potolja ami hianyzik a masikbol es forditva.

Azaz külön külön egyik sem teljes mindketto csak a masik pótléka


Az igazi az, ha egy emberben van meg minden aki mellett nem kell senki más.

2022. júl. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na mi lett a döntés?
2022. júl. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a helyzetben vagyok! Én úgy vagyok vele, hogy akit a szívem választana azt szeretem szerelemmel, akit pedig az eszem választana, azt nem szerelemmel szeretem. Nagyon nehéz!😕 L
2022. júl. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ünnepélyesen megígérem neked, hogy ha egyszer VALÓBAN szerelmes leszel, azt nem fogod megkérdezni.
2022. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!