Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elkezdtem beszélgetni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem beszélgetni egy fiúval és találkozni fogunk, azonban a szüleimnek nem tetszik külsőre a fiú, nekem kell tetszenie, de nem értik meg,hogy nekem kell tetszenie, nem nekik. Egyszerűen nem értik meg és hajtják,hogy hogy néz ki Szerintetek?

Figyelt kérdés

És nyilván nem akarok velük sem összeveszni, de miért nem örülnek,hogy egy normális (eddig normális) fiúval beszélgetek?

22/L


2022. júl. 20. 14:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Illetve mondják,hogy alacsonyra tettem a lécet....
2022. júl. 20. 14:25
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Meg se kellett volna mutatnod, kivel fogsz találkozni. A jóváhagyásuk meg főleg nem kell. Felnőtt vagy, el tudod dönteni.

Mi a kérdés?

2022. júl. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
22 evesen meg a szuleid iranyitanak? Csak abba mernek beleszolni, amibe hagyod. Nincsenek hataraid, nem valtal le roluk. Kulonben szepen elmondanad nekik, hogy mivel foglalkozzanak es mivel nem. Lathatoan tovabbra sem mered meghuzni a hatarokat, maradsz a pici lanyuk, akit iranyitani kell, mert o alkalmatlan ra. Onallosodas, az kene neked.
2022. júl. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2-es: igen, tudom, de megmondták,hogy akkor nem vihetem haza, hogy néz ki, mást szántak nekem...mondom nem olyan időt élünk, ahol szülőnek kell "szereznie" párt a lányának..
2022. júl. 20. 14:28
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem.. 22 éves vagy. Nem is kéne beszámolnod előre.
2022. júl. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nagyon sok vitám volt már velük, tényleg rengeteg.

Lelkileg zsarolnak engem nagyon durván, és nem hagyom tényleg, de mégis folytatják (azért voltak a viták,mert nem hagyom magamat)

2022. júl. 20. 14:32
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem viszed haza.
2022. júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
És mégis beleszólnak mindenbe
2022. júl. 20. 14:32
 9/15 Hellmano ***** válasza:
100%
Bizonyára otthon laksz, bizonyára támogatnak a szüleid stb. ezeket nem írtad le, de tuti emiatt szólnak bele az életedbe még. Ha külön laknál meg magad fenntartanád, akkor nem hinném, hogy ennyire beleszólnának az életedbe max. egyszer megjegyeznék és ennyi.
2022. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Elkötözöl, nem állsz szóba, aztán talán belátják...
2022. júl. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!