Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kedves férfiak! Milyen tulajdo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak! Milyen tulajdonságokkal rendelkezik az a nő, akinél azt érzitek randizáskor, hogy ő érdekel, vele megpróbálnék egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Elsősorban 23-40 év közötti férfiak válasza érdekelne, akik randizgatnak helyes lányokkal, akik aranyosak, de valami hiányzik… milyen az, akit tenyleg akartok, és elengeditek a fuggetlenseg elvesztesetol valo rettegest?

Nagyon erdekelne, kerem, csak komoly valaszokat írjatok! Talan rajovok hol rontom el, miben kell fejlodnom😄help 28/n



2022. júl. 29. 22:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
5%

"helyes lányokkal, akik aranyosak"


Ugye tudod, hogy sok ronda nyomorék képzeli, hogy "szép" nője van, pedig nem. Linkelj egy képet mi a minimum szint, ami "felett" várod a válaszokat.

2022. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Összességében a személyiség egy nagyon bonyolult dolog és szerintem felesleges tulajdonságokkal dobálózni. Senki sem csak jó, vagy kedves vagy aranyos. Én azt tudnám elmondani, hogy a legtöbb esetben ez szerencse kérdése és az egész dolog csak szimplán kialakul. A szerelmet nem lehet kierőszakolni.


De nyilván nagyobb sikereket érhetsz el, hogyha kedves vagy és odaadósan viselkedsz, ha érzi rajtad a másik, hogy benned bízhat. De ezzel az a gond, hogy nem elég így viselkedni, hanem ilyennek is kell lenni.


A humor is egy nagyon fontos dolog a poénok, hogy jól működjön és tudjatok együtt nevetni, a megélt élmények a megélt viccek megint csak egy dolog ami idővel alakul ki.


A dinnyét én is szeretem egyébként, ha nem sárga. Bár láttam olyan receptet a neten, hogy sárgadinnye falatokat füstölt serrano sonkába tekertek és hozzá mozzarellát, meg valami zöldséget ettek. Ami furán hangozhat, de ki fogom próbálni.

2022. júl. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
A domináns nők jók, akik azért ha kell, tudnak a kiválasztottal gyengédek is lenni.
2022. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

Ami nálam átütő külsőre az egy bájos mosoly, csillogó szemek. Ami tényleg berugja az ajtót az pl. Egy combfix vagy egyoldalra fésült haj, így féloldalt csupasz a nyak és elindítja a fantáziám.

Belsőre a pozitív kisugárzás, érdeklődés- figyelem, okos visszavágás, pajzán viccek, ugratások hátsószándékot sejtetve. Pici határozottság, impulzívitás. Merjen szabad lenni, önmagát adni.

2022. júl. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

Nem kell hogy élsportoló legyen de sportoljon valamit, ha jön egy túra meg ilyenek ne az legyen áhh én nem szeretek sétálni, legyen normális vitakészsége, jó ha érdekli a pszichológia mert az egyik legnagyobb érdeklődési köröm, filmezni ne utáljon, ne eltartani akarja magát, és a legfontosabb, hogy fogjon meg valamivel, mert e nélkül lehet tökéletes is de az nem olyan.

23/f

2022. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%
Kedves, bújós, barátságos, cicás. Kemény, határozott nők kizárva.
2022. júl. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nehéz megfogalmazni. Úgy futottam neki a randinak hogy nem nagyon gondoltam komolynak. Külsőre képek alapján átlagosnak mondtam a lányt. De amikor megláttam, az a szem, az a nézés, ahogyan felvolt öltözve egy hosszú piros maxiruhába. Az a kisugárzás amit árasztott magából. Hogy mindenről el tudtam vele beszélgetni,értette a viccet. A mosolya, ahogyan nézett rám. Érte feladtam a függetlenségemet.
2022. júl. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokoldalú, okos, egyedi.

Mikor megismertem a párom, lenyűgözött a gondolkodásmódjával. Azzal, hogy mennyire tudatos, mennyi mindenben olvasott és tájékozott. Volt gondolati mélysége és egy általános igénye aziránt, hogy megértsen dolgokat és utánamenjen az információnak. Sokat tanultam tőle, mióta együtt vagyunk, nekem ez nagy áttörés volt a kapcsolataimban.


De az is felüdülés volt, mikor megtapasztaltam azt, hogy nyitottan kommunikál, mer visszavágni, ha poénkodok vele, el tudja magát engedni, nem selyemkendővel fogja a... Sok nővel ellentétben ő értette a szándékot a szavak mögött és nem sértődött össze-vissza mindenen, nem ment a néma fanyalgás már az ismerkedős időszakban sem és azóta is korrekt módon tálalja a problémáit.


Nagyjából ez a két dolog fogott meg elsősorban, ami a belsőt illeti.

2022. júl. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Aki sokat beszel a penzrol az kuka.. hiába aranyos.
2022. júl. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9. De ez nem piramisrendszer, szagold meg a parfümöt.
2022. júl. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!