Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány éves voltál mikor megisme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves voltál mikor megismerted az igazit ,és hogy jöttetek össze?

Figyelt kérdés
Irjatok sztorikat 🙂
2022. aug. 9. 14:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Az “igazit” (már ha van olyan) a halálos ágyán tudja megítélni utólag az ember, nem?
2022. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
28 voltam, öcsém ismerőse volt, átugrott valamiért hozzánk, engem azonnal megfogott, még aznap megkeresett messengeren 😃 ennek 3 éve. Áldom azt a napot
2022. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Én sem hiszek az egyetlen egy igaziban, de van olyan, hogy valakivel jobb, mint másokkal. Ezt nem csak a halálos ágyán tudja megítélni az ember, hanem azonnal érzi. Mindenkiben őt keresed tudat alatt is, ha pedig együtt vagytok, akkor eszedbe sem jutna más, nála jobb csaj/pasi.
2022. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
21 voltam. Munkahelyen ismerkedtünk meg. Amikor oda kerültem, jöttek többen is ismerkedni, és amikor elhajtottam őket, a párom szeme felcsillant, hogy akkor normális lány lehetek. Ő szépen, lassan közeledett, nem nyomult, hónapokig csak beszélgettünk. Akkor kezdeményezett, amikor már mindketten éreztük, hogy örömmel fogom fogadni.
2022. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
5%
4 nem az volt ott a lényeg hogy nyomul vagy nem nyomul, hanem hogy milyen külcsit tett le az asztalra. Bírom az ilyen megmagyarázós süketeléseket mint ez vagy mikor a nagypapa korú oligarchát állítólag a humora miatt szeretik a nők...
2022. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Majd megmondom a halálos ágyamon. Addig úgysem tudja az ember, ki volt az életében az igazi. Van egy csomó megfelelő ember, közülük válik valamelyik igazivá. Hogy melyik, az utólag derül ki.
2022. aug. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Hú, de sok itt az elkeseredett egyedülálló, aki boldog kapcsolatban van, le lett pontozva 😅
2022. aug. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

#7:


Az van lepontozva pont, aki logikusan nem hív minden boldog-boldogtalant az “igazijának”. Fárasztó, amikor valakinek minden kapcsolata egy új igazi. Persze csak egy hosszabb nyári szünetre sokszor…

2022. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

27 éves voltam, teljesen véletlenül találkoztunk. Zuhogott az eső, nekem volt esernyőm neki nem. Ez 27 éve volt. (Hoppá, épp most mikor ezt leírtam látom be hogy fele életemet vele éltem.) Azóta már van két felnőtt gyerekünk.


Nem hinném hogy van esélyem ennél hosszabban tartó kapcsolatra már úgyhogy mondhatom hogy nekem ő "az igazi".

2022. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12%

A mi társadalmunk erről ódákat tudna írni, mert mindenki minden évben megismerte már az "Igazit". Ma Katit, jövőre, Rozit, aztán Borist, majd Flórát fogom megismerni.

Miért ennyit? Mert minden évben szakítani fogunk/elválunk/megcsaljuk egymást, és "Van máááásik!" alapon jön a következő, a következő, a következő nagy Ő....

2022. aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!