Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Komolyan tudnál venni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan tudnál venni egy olyan lány aki egyszer már elutasított?

Figyelt kérdés

Ő akarná újból megpróbálni, de nekem kicsit fura érzés mert csalódást okozott, meg úgy érzem ez örökre bennem maradna és nem tudnám őt komolyan venni.

Sokan mondták már hogy túl érzelmes vagyok, szóval lehet csak én gondolom így.


2022. aug. 10. 09:52
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
Nem?
2022. aug. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Nem! Aki egyszer megalázott, kigúnyolt a barátnőivel, sértegetett, azt látni sem akarom többé. A nők többségének pedig ez a kultúrája.
2022. aug. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. aug. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem fontos az, hogy mivel indokolja az elutasítást/mi a pontos sztori.

Ha az az oka hogy ellenezné valaki a családban/mit szólnának a szomszédok/ túlstresszelte magát és mindent hasonló közeledést elutasított, stb. Akkor miért ne vehetnéd komolyan később, ezek nem a te személyed ellen szólnak, és akkor épp rossz döntést hozott.

2022. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Hans Pötterman ***** válasza:
69%
Élnék a lehetőséggel, mindenképpen megdugnám aztán majd meglátjuk.
2022. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Voltam ilyen szituban. Bár komolyan már nem tudtam venni, azért dugtam őt 9 hónapig, mert jó csaj volt. Aztán szerelmes lettem egy másik lányba, akivel a mai napig is együtt vagyok és szakítottam vele.

Utólag úgy gondolom, hogy jól tettem, hogy kihasználtam a testét, mert előtte ő zavart el nagypofával.

2022. aug. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, a legnagyobb kérdés nem az, hogy mi komolyan tudnánk-e venni egy lányt (vagy pasit) egy ilyen helyzetben (avagy hogy mi az általános közvélemény), hanem hogy te komolyan tudod-e venni. Ha neked ez túl nagy sérelem volt, és ez egy akkora tüske, amit úgy érzed, nem tudsz kiszedni, az teljesen valid. Kapcsolatba viszont nem jó belemenni úgy, hogy eleve neheztelsz a másikra.


Nálam attól függne, hogy mennyire bántódtam meg, illetve mik voltak az elválás körülményei. Ha ghostingolt, durván viselkedett, inkább elment "világot látni", de egy hét múlva visszakönyörögné magát, akkor nem jöhetne. De ha pl. 300 km volt közöttünk, és velem egy városba költözött, vagy túl elfoglalt volt egy kapcsolathoz, de most már nem az, akkor működhetne a dolog.

2022. aug. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés az, hogy előzöleg miért utasított el?!

De a legfontosabb az hogy ő szeretné most, de te szeretnéd-e őt jelenleg?

Ha igen, és igazából nem bántott meg csak elutasított akkor miért adhatnál neki egy esélyt?

2022. aug. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak épp nem talál jobbat, ennyi az egész.
2022. aug. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Bunkón utasított-e el, vagy normálisan? Vagy azért, mert volt épp jobb, és most ha nincs ló jó a szamár is...vagy azért, mert nem kellett neki senki, egyéb gondja volt, stb.. Tehát a körülmények számítanak.
2022. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!