Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 10 eve tetszik, tavaj ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 eve tetszik, tavaj ilyenkor volt egy talink, kaocsolatban volt es van, mit tegyek hogy el tudjam vegre engedni ot? Soha nem lesz koztunk semmi mar? 23L

Figyelt kérdés

13 eves korom ota tetszik, egyutt jartunk altalanosba csak o felettem jart egy osztallyal. Mindig is egy olyan fiunak gondoltam, akivel az eletemet le elnem szo nelkul. Nem voltunk joban, soha nem beszeltunk de minden nap lattuk egymast, hallottuk egymast beszelni stb.

Biztos vagyok benne hogy akkor nem tetszettem neki, nagyon csunya lany voltam 😂😂😂

Aztan teltek az evek, elballagot utana nem is lattuk egymast tobbet pedig 1 faluval odebb lakik. Mindig gondoltam ra, nem tudtam mivan vele, mindig almodoztam rola..

Aztan tavaj, jott egy uj fiu a munkahelyemre, nem ismertem meg semmi, munkatarsak voltunk, kozos munkahelyi ismeroseink lettek akikkel kozosen elvoltunk, majdhogynem baratok voltunk, beszelgettunk bejelolt facebookon.

Ki tettem napomba egy kepet, ez a fiu megnezte, es azonnal ram irt hogy van egy baratja aki beszelni akar velem, felhivhat e. Erre en mondtam hogy nem. 😂

Munkaba amikor talalkoztunk, mondta hogy ott volt mellette egy baratja es megmutatta neki a kepemet, megkerdezte ismer e mert ugyebar egy kornyeken lakunk, de a fiu nem ismert viszont nagyon megtetszettem neki es ezert akart velem beszelni... nem erdekelt a dolog, nem erdekelt hogy tetszem neki nem tudtam kirol van szo

Aztan bejelolt az a fiu akirol beszeltem az elejen hogy 10 eve tetszik nekem...meglepodtem, de emellett nagyon orultem neki. Azt hittem tudja hogy ki vagyok es azert jelol be, de nem! Csak azert jelolt be mert megtetszettem neki, fogalma sem volt rola hogy mi egy suliba jartunk mert nem emlekezett ram, nagyon megvaltoztam

Még orultem is neki hogy nem emlekszik, mert tenyleg nagyon gaz es csunya lany voltam.

Beszelgettunk, mondta hogy meg akar ismerni, talalkozni szeretne

En egy ideig még nem akartam talalkozni fura erzesem volt

Aztan osszevesztunk letiltottuk egymast

2 honapra ra ujra elkezdotott, nem hagyott beken munkaba hogy talalkozzak mar a baratjaval mert nagyon megvan orulve miattam

Megint ram irt, ujra elkezdtunk beszelni es talalkoztam vele , ereztem nagyon hogy tetszem neki, nagyon ossze illettunk, nagyon orultem ennek az egesznek. Mondta hogy mar tudja hogy ki vagyok es nagyon megvaltoztam de amugy emlekszik ram ha visszagondol

Abban egyeztunk meg hogy fogunk még talalkozni

Masnap latom hogy irt...ra megyek, egy no volt akivel o egyutt is el es egyutt van vele kb 17 eves kora ota. Elolvasta a beszelgetest, es elhordott engem minden k,,anak

Tudtam hogy van neki ez a no, de csak osszefutottunk mert kivancsiak voltunk egymasra, nem randi volt, még csak nem is csokoloztunk

Letiltottam azonnal

Aztan par napra ra feloldottam es irtam neki hogy a "felesege" lek,,azott es rosszul erzem magam, felek, es nem tudom mit csinaljak

Megnezte, es par ora mulva letiltott

A kozos ismerosunk, elotte mindig irt nekem hogy mizu stb, mindig beszeltunk, miutan megvolt a cirkusz irtam neki hogy mi ez az egesz mit tud, es ugy vettem eszre alig akar vissza irni letiltottam ot is a francba

Bele vitt a rosszba aztan cserben hagyott

A fiu akivel talalkoztam is ugyanezt tette

Igen, tudtam hogy egxutt el valakivel, de 10 eve almodozok rola es ne menjek bele egy talalkozasba?

Nem vartam semmit, csak latni akartam, erezni akartam hogy kellek neki es ereztem is.

Nagyon fura, de tavaj pont ezen a heten talalkoztam vele, es ma egy ev utan lattam azt a kozos ismerosunket...egy eve sehol nem lattam miota volt a tali

Ez veletlen vajon?

Nem tudom hogyan engedjem el..vagy hogy mit tegyek, mindenkiben ot latom, almodozom rola hogy majd ujra ossze sodor mindket a sors

Nem tudom szamit e, egyutt van azzal a novel tobb mint 6 eve, se egy eljegyzes se semmi csak annyi hogy oda koltozott a no a fiu csaladjahoz es ott el. A baratjanak olyanokat mondott, hogy nem kivanja a not mert kover,nem csinos, el akarja hagyni csak sajnalja. Volt olyan hogy napokig nem ment haza a fiu a baratjanal aludt, ekozben a lany a fiu szuleinel volt meg ilyesmik. Nem tudom igazak e ezek, de ha igazak miert van vele?

Soha nem lesz koztunk mar semmi?

Hogyan felejtsem el?

Az hogy pont egy eve tortent a talalkozo es pont ma lattam azt a kozos ismerosunket aki "osszehozott" minket ez csupan veletlen?


2022. aug. 10. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

"Nem vartam semmit, csak latni akartam, erezni akartam hogy kellek neki es ereztem is."


Legalább egy mondaton belül ne ütnéd a saját szavaidat.

A másik az, hogy nagyon is akartál te tőle sokat, pont le nem szartad, hogy nője van. Szóval nem értem miért vagy így felháborodva. A srác nyilván akart egy jót dugni. De igazából jobban járt, hogy nem jött össze, mert te nagyon is a zakkant típus vagy.

2022. aug. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Uhh ez a helyesírás... Már bocs de a történet olyan mint 2 óvodás civakodása; írok, letiltom, feloldom, ő tilt le, felold, én tiltom le a haverjával együtt stb.


Lényeg; nem kajtatunk olyan fiú után aki foglalt. Ha tényleg olyan szar a kapcsolatuk, akkor majd otthagyja ha akarja. De ezek sokszor csak kamu dumák.

Legjobb módszer a kiszeretésre ha ismerkedsz másokkal is. Ez különben is inkább egy be nem teljesült tini szerelem, inkább valamiféle rajongás.

2022. aug. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Noren1989 ***** válasza:
Vangond.
2022. aug. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!