Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sokan érzitek azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan érzitek azt, hogy a szerelemben valahogy nem jönnek össze a dolgok úgy ahogy szeretnétek? Vajon idővel megtaláljuk a hozzánk illő személyt?

Figyelt kérdés
Pl.: nem eléggé szeret a másik, te sokkal többet adsz, vagy többnyire viszonzatlan, nem kellesz eléggé sose senkinek?

2022. aug. 15. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
44 vagyok. Most már nem fogom megtalálni. Hol nem volt köztünk semmiféle szerelem, hol csak a másik volt szerelmes, hol csak én voltam az, az egyetlen kölcsönösnek tűnő vonzalom már akkor jött, amikor családosak voltunk, de persze valószínűbb, hogy csak egotuningra kellettem egy nárcisztikus pasinak. Most már nem vagyok elég szèp, de nyitott sem, elválni se tudok, de felesleges is, ebben a korban csak családok szétesése árán lehet az ember szerelmes.
2022. aug. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én most igen.

Végre találtam valamit, akit szeretek és ő is, ebbe a pár évbe nagyobb vitának se volt. Nagyon jól működtünk 3an (van egy lányom). Rég éreztem magam ennyire felszabadultnak, őnmagamnak és teljesnek.

Múlt héten a sors elvette tőlem (elhunyt balesetben) 😔🖇️🖤

Szóval...

N 30

2022. aug. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es, nagyon sajnálom. 😔
2022. aug. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

46 évesen találtam meg, akivel minden pillanatban boldog vagyok. És hála istennek ez kölcsönös.

Előtte mindig tele volt a dolog kompromisszummal, agyalással. Valahol már le is mondtam róla, hogy még boldog lehetek, erre megismertem Őt. 🙂

2022. aug. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31 éves vagyok, még olyat sem sikerül, akivel a vonzalom kölcsönös lenne, a kémia működne, pedig ez valahol annyira alap, ha már férfi-nő kapcsolatról beszélünk. Legalább ennyi összejönne az életben, bőven elégedett lennék, de álmodni sem merek róla már rég. 😔
2022. aug. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SaJt01 ***** válasza:

A mi időnkben nagyon furán állunk a szerelemhez. Mintha meg akarnánk hallgatni egy albumot, vagy egy konkrét számot keresnénk a bakeliten.


Ez így, nagyon kis része az életnek, töredéke az emberi tapasztalatnak, egyáltalán nem jár, nincs mindenkinek valaki. De mégis, úgy van elkönyvelve az egész mint a legcsodálatosabb dolog. Az élet minden egyéb aspektusát lesöpörve az asztalról. Pont ez a sóvárgás, egy tapasztalat után, amit szépen elképzeltünk, olyan taszító a mai ember karakterében. Ez a végtelen, lelki-koldus nyomor, amiben a legtöbben szenvedünk.


Mind találkoztunk már olyan emberrel akivel boldog szerelemben tudtunk volna élni. Csak nem vettük észre az illetőt. Mivel épp azzal voltunk elfoglalva, hogy az életben tapasztalt végtelen egyedüllét érzetét, narkós álmokhoz hasonló, romantikus elképzelésekkel csillapítsuk, vagy ha kűlsőnk megengedte, akkor a másik testében kerestünk menedéket.


Senki nem fog tudni ebből megváltani, a másik nem tudja varázsütésre eltüntetni a mélyebb problémáinkat. Ezek feszítik szét a kapcsolatokat. Emberek egymásra találnak, ideig óráig a másik boldogságot ad nekik aztán amikor megint azt a szenvedést érzik mint egyedül akkor új ember után néznek.


Röviden szerintem a baj az hogy túl van spilázva a szerelem. Hogy az ember társfüggő és nem bír egyedül meglenni, hogy nem bírja elviselni saját magát és úgy keres magának párt. Miért lenne jó ketten ha már egyedül is elviselhetetlen? Ez nem matek, a két negatívból nem lesz pozitív. Persze hogy az egész reménytelen, kilátástalan.


Idővel annyi történik hogy akarva akaratlanul tapasztaljuk az életet és jobb belátásra térünk. Jó esetben, szert tettünk annyi integritásra hogy már egyedül is jól tudjuk magunkat érezni. Akkor meg már nem probléma megtalálni a hozzánk illő embert.

2022. aug. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már nem ringatom magam ilyen illúziókba.

Harminc éves koromban még reménykedtem hogy hátha sikerül, most negyven vagyok de úgy érzem lassan kikopnak az érzelmek az emberből. Egyre kevésbé van türelmem.

El kell fogadni, ez van.

Mondjuk nekem ez könnyű, mivel abszolút nem vagyok családcentrikus.

2022. aug. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!