Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak én találom furcsának ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én találom furcsának ezt az eredményt a szerelmesekről?

Figyelt kérdés

egy kutatás szerint, minél boldogabb egy pár, annál többet híznak, különösen az első pár évben a férfiak, de aztán a nők is.

én azt gondolnám, ha két ember szereti egymást, akkor megtisztelik a másikat azzal, hogy nem híznak el, hanem figyelnek magukra.


semmi vonzót nem találok a kövér testben!


2022. aug. 24. 19:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Sokan szakitaskor meg depressziokor fogynak. Összeaszódnak.

Aztan lesz egy párjuk, boldogság és ujra egyensulyos táplálkozás es irulnak virulnak.

Talán igy lehet benne rácio.

2022. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Es sokan egyedul nem is esznek. Mert egyedul nem jo. Igy jon képbe a fogyas vekonysag egyedul.

Aztan ha lesz párja jo kis közös vacsik stb

2022. aug. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Egyetértek veled. Én gimis korom óta kondizok (8 éve), soha nem voltam 52 kg-nál több, kapcsolatban sem. Nem hagynám el magam, szeretek jól kinézni magamnak és a páromnak is.
2022. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

nem feltétlenül fogynak szakítás után, mert van az ún. érzelmi és szexuális éhség jelensége, vagyis, ha nem jutsz szexhez, és nincs kihez érzelmileg kapcsolódj, akkor falásrohamok lépnek fel, megeszed a bánatodat.

és hízol...

2022. aug. 24. 19:32
 5/18 anonim ***** válasza:
50%

Az is bizonyitott teny hogy kapcsolatban levők tovabb élnek mint a maganyosok.


De amugy en is tapasztalom hogy a szinglik adnak inkabb magukra mert ugye ott a pánik hogy elkeljenek vagy talaljanak vkit.

2022. aug. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%

*Nő elhízik, férfi elhagyja*

"Rohadt felszínes szemét"


*Férfi elhízik, nő elhagyja*

"Jól tette, jobbat érdemel mint az az igénytelen disznó"

2022. aug. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

miért, egy dagadt nem tart attól, h. a párja lecseréli másra?

nekem nőként nem tetszenek a mackós, kövér, nevezzük bárhogy ffiak.

de van egy ismerősöm, egy nő, aki néhány éve összejött a párjával, aki normál testalkatú volt, a nő meg kövér.

és a pasi elképesztően meghízott, alig ismertem meg, a nő meg mintha kicsit fogyott volna.


elgondolkodtam azon, h. vajon ők most boldognak számítanak? vagy épp ellenkezőleg, hogy a férfi így elhagyta magát, és úgy meghízott, és akkora hasa lett, h. menni és ülni alig tud, miről árulkodik? (amúgy nem beteg az illető, nem azért hízott meg)


ne feledjük, a nagy túlsúly a szexben is zavaró lehet, de még egy sima kirándulásnál is, dombnak fel, h. a strandról már ne is beszéljünk.

2022. aug. 24. 19:49
 8/18 anonim ***** válasza:

Mi nem hiztunk a nagy szerelem idején sem és most már esküvő után is mindketten figyelünk a vonalainkra

Én nem azért vagyok 53 kg hogy na ezzel megfogom aztán elvett már lehetek diszno max többet nem kíván meg

Nekem fontos hogy vékony legyek

2022. aug. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

8

nekem is fontos...

2022. aug. 24. 19:56
 10/18 A kérdező kommentje:
47 kg vagyok most, de 44-ről híztam fel
2022. aug. 24. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!