Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fontos, hogy akit szeretsz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos, hogy akit szeretsz, annak a keresztnevét is szeresd?

Figyelt kérdés

volt olyan szerelmetek, akinek a neve is nagyon tetszett? mi volt a keresztneve?

volt olyan, hogy nem tetszett a neve, és elkezdtétek máshogy hívni (becézni), hogyan?


2022. aug. 25. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Én érdekes módon eddig csak József nevűeket szerettem. Tetszik ez a név is. De Jocinak becéztem őket.
2022. aug. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Eszter volt a neve, ami szerintem - finoman fogalmazva - nem szép név. De nem tudok vele mit kezdeni, így hívták. Jobban örültem volna, ha Lilla, vagy Szilvi, vagy valami normálisabb neve van, de így kellett elfogadni. Amúgy szerelmes nem voltam voltam belé, de kis ideig együtt voltunk.
2022. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig úgy vagyok vele, hogy aki tetszik annak a neve is megtetszik.



Pl.első szerelmem Zsolt volt, akkoriban a Zsolt volt a kedvenc férfi nevem, ma egyáltalán nem tetszik, unalmas névnek találom.


Aztán volt egy Erik, akkoriban az Eriket találtam a legmenőbb férfinévnek, ma már lányosnak/cikinek találom.


Az István nevet mindig is a régies, öregemberes nevekhez soroltam és határozottan nem tetszett ha egy fiatalabb fiút hívtak így. Aztán beleszerettem egy István nevű férfiba és a legszebb, legférfiasabb nevek közé került. Elhatároztam, hogy a kisfiamat is Istvánnak fogom hívni.


A vőlegényem Adrián, ami tök semleges név volt addig míg nem találkoztam vele, most a legszebb névnek gondolom és ha kisfiúnk lesz, legalább az egyik neve biztosan Adrián lesz

2022. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Én is szerettem egy Esztert, de nekem a neve is tetszett, illett hozzá (szerintem kellemes hangzású név, szerény, bájos lányra utal).


Aztán ismerkedtem egy lánnyal, Máriának hívták, és ez nekem valahogy elfogadhatatlan volt (a Mária az olyan mintha templomban lennénk, a Mari meg mint valami kocsmatündér, vagy konyhásnéni), szóval mondtam, hogy válasszon más nevet :D Aztán Anna lett, és azután úgy hívtam, vicces sztorik lettek belőle...

2022. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van vonzódásom külön nevekhez, ha például valakit mondjuk Áronnak vagy Ákosnak hívnak az valahogy extra vonzódás.


De nem név alapján jöttem össze soha emberekkel, ha valamilyen nekem semleges volt, azt közben is meg tudtam szeretni. Viszont nagyon fura nevűvel nem tudnék összejönni..

2022. aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem fontos, volt már olyan nevű párom, ami nagyon nem tetszett, és akkor sem tetszett meg, de attól még az embert szerettem.

Szóval nem lényeges, de nekem is ad egy pluszt, ha imádom a párom nevét.

2022. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Alexandra, Szandi. Valaha szerettem.
2022. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
Mindkét hosszú kapcsolatomnak ugyanaz a neve, sosem szólítottam így őket, utálom a nevüket.
2022. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

esetemben egy különleges névről van szó, nagyon szép név, azért nem írom le, mert ritka.

sztem is számít, h. szeressük a nevét is.

2022. aug. 25. 21:33
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ha nem tetszik egy srác neve, akkor az valamiért az egész vonzodasbol levesz nálam.

A parjaim neve mind tetszett, Krisztián, Richárd, Dávid, a jelenlegi pedig Bence…sajnos nagyon sok férfi név nem tetszik :D

2022. aug. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!