Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinek milyen Tinder sztorijai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen Tinder sztorijai vannak?

Figyelt kérdés
Nagyon gázul sikerült Tinder randiktól kezdve a komoly kapcsolatokig minden érdekel.

2022. aug. 26. 00:06
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Semmi extra hely a tinder. Bárhonnan is ismeri meg egymást a két fél, lehtnek kínos történetek, és nagyjából ugyanazok a problémál.
2022. aug. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Pasival csetelés, majd közösségi oldal. Közösségi oldalon megadott egy "kamu" fiókot onnan irkált. Kiderült a neve sem igaz, álnéven volt fenn, mint ahogyan az sem volt igaz hogy komoly kapcsolatot keres és egyedülálló. 1 kisgyereke volt és felesége. Mikor lebukott próbált hitegetni hogy válni fog, esküdött hogy csak kényszerből van együtt a nővel a gyerek miatt.

Valahogy mégsem mentem bele az amításba, nem érdekelt.


Azóta is válik, és már született egy újabb gyereke is. Ennek 2 éve. De a társkereső oldalakon azóta is szerepel.

2022. aug. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Vőlegényem ott ismertem meg. 4 éve együtt vagyunk
2022. aug. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt talán 3-4 srác, akivel volt onnan egy randim, a randi végén megmondtam, hogy nem szeretnek folytatást.

Két páromat ismertem meg onnan, az egyik fel éves kapcsolat lett, a másik több, mint egy éve tart, vele együtt is elunk jelenleg.


24N

2022. aug. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
#4 és mikor fogtok szakítani a mostanival?
2022. aug. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem fogunk szakítani, most veszünk közösen házat, utána eljegyzés esküvő és gyerek :)
2022. aug. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Miután szakított velem az első párom, regisztráltam Tinderre. Nem kerestem komoly kapcsolatot, csak beszélgetni akartam valakivel, magányos voltam, mivel a volt párom az összes barátomat elmarta mellőlem.


Megismertem ott egy srácot, aki elég szimpatikus lett, úgyhogy 2 hónap írogatás után találkoztunk személyesen. Bár részemről a szerelem nem alakult ki, részéről igen.


Szerbiában él, ezért kicsit nehéz volt a találkozót megszervezni, Szegeden találkoztunk. Ő késett a határon lévő ellenőrzések miatt, de végül egy óra várakozás után befutott. Hát, én 150 cm vagyok, ő 190 cm, meg akart ölelni, de csak szerencsétlenkedtünk. Nem nagyon volt randi ötletünk, ezért jobb híján csak sétálgattunk a városban. Rájöttünk, hogy ha leülünk a padra, viszonylag nagyobb sikerrel összejön az ölelés. Aztán meg akart csókolni, én pedig hagytam. De azt is végig szerencsétlenkedtük, de arra is rájöttem, hogy borzalmasan csókol, és mivel taknyos volt, be volt dugulva az orra, ez is nehezítette a dolgot. Végül mivel a száján vette a levegőt, nagyon durván kicserepesedett a szája, amit már nézni is rossz volt. Még sétálgattunk egy kicsit amíg nem indult haza a busz, akkor már úgy mentünk, hogy a hónalja alá csapva átkarolt és a magasságunk miatt eleve máshogy lépkedtünk, így csak rángatott összevissza.

Mielőtt elköszönt, akart adni még egy csókot, de addigra már annyira visszataszító lett számomra az egész srác, hogy csak annyit tudtam kinyögni, hogy "A barátok nem csókolóznak", és ezzel el is köszöntem.


Többször nem találkoztunk, egy darabig még a neten írtunk egymásnak, de egyre jobban idegesített, később már direkt csinálta bosszúból cinkelt, aztán megszakadt köztünk a kapcsolat.


Rá egy évre kb. nem Tinderen, hanem Badoon ismertem meg megint valakit, oda is csak azért regisztráltam, hogy valakivel beszélgessek. Vele egyből hajnalig írogattunk, és nagyon gyorsan kötődni kezdett hozzám, ezért megijedtem és töröltem a profilomat. Másnap megtalált Facebook-on, számon kért miért tűntem el, aztán folytatódott a beszélgetés. És ez meg sem állt, mindketten szimpatikusak voltunk egymásnak, ő pedig egy hónap után szeretett volna találkozni. Én nem nagyon akartam, de végül sikerült rávennie. Felajánlotta, hogy segít eljutni egy olyan programra, amire régóta akartam, csak tőlem messze volt, neki pedig ott volt a szomszéd városban. Úgyhogy első találkozásunkkor valóra váltotta egy régi álmom, és ha ez nem lenne elég, köztünk személyesen is hatalmas volt az összhang, pár napra rá újra találkoztunk, és utána minden héten. Már 2,5 óve együtt vagyunk, tökéletes harmónia van köztünk, és nemsoká, egy hónapon belül végre sikerül összeköltöznünk.

2022. aug. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Nekem csak egy sztorim van. Több emberrel beszéltem de egy volt akivel találkoztam is. Ő ma már a férjem
2022. aug. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13%
Találkoztam egy inkább karakteres arcú sem mint szép nővel. A randi kb 2. órájában, a padon kiverte. Jó volt.
2022. aug. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%

#9

Neki magyobb volt mint neked?

2022. aug. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!