Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerethetünk így is valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethetünk így is valakit hogy nem beszélünk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy férfi az életemben, akivel volt egy szerelmi kapcsolatom. Régebben minden nap beszéltünk, aztán volt egy kisebb nézet eltérés köztünk. Azóta is beszélünk de nem minden nap van hogy heti egyszer vagy kéthetente. Nagyon hiányzik a vele való beszélgetés, találkozás, de makacs vagyok mégsem keresem és ő is pont ugyan ilyen makacs mint én.

#szerelem #hiány #Makacs vagyok
2022. aug. 27. 12:11
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
66%
Max, ha mentàlisan sérültek vagytok.
2022. aug. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Ha tényleg szereted, akkor nem játszmázol, hanem írsz neki vagy felhívod. Ez ilyen egyszerű.
2022. aug. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%

Szerethetsz így is.

Mondjuk én akit szeretek, azt már csak emberként. Kb havi egyszer beszélünk (buszos és ha ő van akkor szoktunk). Vele sok ideig provaltuk, de tőlünk független okokból nem működött.

De! Ti beszéltek csak nem úgy mint régen, mert makacsok vagytok.

Szóval ha ő is ilyen, akkor szedd össze magad te és beszélj vele erről! A büszkeség nem mindig jó dolog.

N 30

2022. aug. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!