Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők volt már olyan, hogy megbàntàtok,hogy vissza utasítotatok egy férfit?

Figyelt kérdés
Férfi azóta kilépett az életetekből és hiányzik? Vagy utólag se,bánt titeket, hogy nem adtatok esélyt. Csak nők válaszát várom.

2022. aug. 29. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Soha. Nem véletlenül tettem.
2022. aug. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem érdemes sírni senki után.

Én társkeresőztem. Többször előfordult, hogy két férfi is tetszett. Egyszer csináltam azt, hogy randiztam egy sráccal, tetszett is, de egy másik jobban tetszett. Így elutasítottam őt. A másik pasival 3 hónap után szakítottunk, ráírtam az előzőre. Szerinted mi lett belőle? Persze, hogy leszűrte, hogy csak második a sorban.

Később is jártam így, de akkor már meg tudtam állni, és nem írtam a második jelöltnek. Senki sem szeret második lenni.

2022. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan, akinél felmerült bennem a "mi lett volna, ha...", de igazából tudom, hogy úgy van, ahogy az első írta. Nem véletlenül tettem, szóval nem szoktam ilyesmin bánkódni.
2022. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
Pont a kettes válaszából fakadóan állnak a férfiak úgy, ahogy a nőkhöz..
2022. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
4 Ja mert férfiak nem szoktak ilyet csinálni, kackackac..
2022. aug. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

bakker, már majdnem nőiincel lettem, pedig nem úgy szántam. :D

Nekem nincs bajom a férfiakkal, de láttam már ilyet, sőt, durvábban meg is mondta a csajnak, jó bunkón... Később meg bánta.

2022. aug. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántam meg soha. Ha te vagy a férfi akivel ezt tették ajánlom hogy te se bánd hogy így alakult. Ne repkedj a múltért, akivel kell hogy legyen valami azzal lesz. Aki elutasít az annak a jele hogy nem lett volna közös jövőtök. Mert nem az igazi, ezt pedig sose bánd.
2022. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.. Nyilvan okkal utasitottam vissza .. :)
2022. aug. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Soha.
2022. aug. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Pont fordítva. Olyan volt, akit vissza kellett volna!
2022. aug. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!