Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyikkel tudtok azonosulni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikkel tudtok azonosulni?

Figyelt kérdés

Melyik oldallal tudtok azonosulni? Abban az esetben, ha a párotok más nőkkel illetve férfiakkal barátkozik, chatel.


A válasz: Nem vagyok féltékeny típus. Bízom a partnerembe. Én is ugyanúgy chatelek, barátkozok másokkal. Miért ne barátkozhatna a párom ellenkező neművel, akár többel is? Joga van barátkozni, a párom nem a tulajdonom ...stb Belefér a lájkolás. Exeivel is tartja a kapcsolatot, barátok maradtak az sem zavar.


B válasz: Nem vagyok féltékeny típus, csak úgy gondolom, hogyha párunk van elegendő, hogy vele foglalkozzunk, ne másokkal chateljünk vagy esetleg programozzunk is... Azt vallom, hogyha én nem chatelek ellenkező neműekkel akkor a párom se tegye. Alapból össze se jönnék olyannal, aki ellenkező neműekkel barátkozik. Nem ítélkezem azok felett, akiknek ez belefér. Tudat alatt zavarna, hogy többet tud a páromról, mint én, vagy bajban mondjuk nem hozzám fordulna, hanem ahhoz akit már régebbről ismer... Ugyebár nem lenne tisztességes elvárni, hogy egy mondjuk 5 éves barátságot megkérdőjelezni vagy éket verni közé....Ha kiderülne a friss ismerkedéskor, akkor befejezném az ismerkedést. Ha azonos neműekkel akar barátkozni azzal nincs semmi. Illetve ne essünk át a ló túloldalára, itt nem arról van szó, hogy egyáltalán ne szóljon ellenkező neműhöz... abba nem is akarok bele menni.. ez nem erről szól.


C válasz: Mikor valaki csak a hiúsága legyezgetése miatt chatel másokkal, lájkokat osztogat. Tisztában vagyok a saját értékeimmel, éppen ezért nem vagyok hajlandó bele menni így egy kapcsolatba, ahol méltatlan helyzetbe kerülve másokat lájkolna a párom vagy idejét másokkal való chateléssel tölti... Nem pazarlom az időmet ilyen emberre... Én ennél többet érek.


Lehetne több nézőpontot is felhozni, de most csak ezeket említem. Nos, ki hogyan látja, ha csak ebből a háromból lehetne választani? Csak a kíváncsiság vezérelt.


2022. aug. 30. 19:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Én az "A" nézőpontot osztanám annyi változtatással,hogy az exeivel szerintem ne tartsa a kapcsolatot,annak nem véletlen lett vége,utána barátnak maradni elég fura dolog.


Nyilván ha addig volt lány barátja maradjon is meg, bízom benne is,meg tisztában vagyok a saját értékeimmel is!


Illetve ha megismer valahol egy lányt és elkezdenek beszélgetni,chatelni akkor nem fogok megsértődni! De ehhez kell ,hogy ő ezt elmondja nekem hogy ez van...nem csak meglátom a csajt a telojában

2022. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én a B-vel.
2022. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

* persze az "A" nezőpontot csak akkor osztom,ha a csaj aki a barátja tuszteletben tartja a kapcsolatunkat, és még véletlen se akar többet!

De bízom annyira a páromban,hogy ha kis jelét is látná nyomulásnak,akkor leállítja a csajt, és megbeszéli azt vele hogy ez így nem mehet.

2022. aug. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

3


ha beleszeret a másik nőbe, arról fogsz tudni? lehet nem csal meg, de beleszeret.

2022. aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

#4


Addig nem hagyná eljutni magát! Ezt hívják önkontrollnak,megelőzi a dolgokat.


Amúgy meg biztos mondaná ha valamit érezne irántuk! Megbeszélünk mindent, és ez nem kamu duma

2022. aug. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
C, ha muszáj ezek közül választani, és nem lehet módosítani rajtuk.
2022. aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%

5

bocs, de végtelenül naiv vagy!

sztem relatíve kevés pasi mondja azt a nőjének: hogy drágám, úgy érzem beleszerettem x.y.-ba.


én most pont egy ilyen helyzetben vagyok, a pasim elkezdett érzéseket táplálni irántam, miközben van csaja. ás nálunk is baráti csetnek indult...

nem hiszem, h. otthon elmondta...

2022. aug. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Én nem tolerálom az ellenkező nemű privát barátokat, akikkel csak ő tölt kettesben rendszeresen időt. Nálam ilyen nincs.

Ha viszont összefut az exével, vagy egy haverja csajával, volt évfolyamtárssal stb és beülnek valahova egy kávéra, az ellen semmi kifogásom. Nyilván baráti társaságbna is beszélgethet bárkivel, de ezek a kettesben szervezett randinak is elmenő programok kizártak.

2022. aug. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

#7


Tisztában vagyok vele ,hogy rengeteg férfi ezt nem közölné a párjával,viszont én 100% biztos vagyok,hogy az én párom közölné!


Mi is barátokként indultunk 9 éve ,most meg már együtt vagyunk 3.5 éve. Mi jobban tiszteljük már egymást,mint azok akik teljesen ismeretlenül összejönnek és úgy beszélgetnek a párjuk mellett mással. Úgy nem feltétlen engedném

2022. aug. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

7


Bocs, de akinek van csaja és mellette titokban dug, az nem a pasid.

2022. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!