Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párodat egyből vonzónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párodat egyből vonzónak találtad vagy kellett több idő ahhoz, hogy szebb legyen a szemedben?

Figyelt kérdés

2022. szept. 5. 12:29
A kérdező szavazást indított:
Egyből vonzónak találtam
Kellett idő, hogy vonzóvá válljon
45 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Úgy látjátok nincs értelme olyannal kezdeni aki nem vonz eléggé? De akkor mi értelme van annak amikor azt mondják, hogy egy férfi bárkit megdugna? Mi értelme van az adj lejjebb az igényeidből tanácsnak?
2022. szept. 5. 12:52
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Volt olyan, akit nem találtam annyira vonzónak, vele 2-3 hónap után inkább szakítottam is, nem volt jó a szex. Nem kívántam. Mostani párom egyből nagyon tetszett.
2022. szept. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem érdemes olyannal összejönni aki nem vonz annyira. Akkor jobban tenné az összes "vedd lejjebb az igényeidet" tard, ha csendbe maradna és nem rombolná ezzel a másik önbizalmát.
2022. szept. 5. 13:07
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy kérdésre vagy tudod a választ vagy nem. Felesleges ezzel szívatni másokat.
2022. szept. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Vonzónak talaltam az elejetol, de akkor meg nem kapcsolt be nálam annyira a “kémia”. Annyi volt, hogy külsőre tetszett, belsore meg jobban, úgyhogy adtam időt a dolognak. Azóta nagyon jól működik ezen a teren is a kapcsolatunk ☺️

Szerintem nem kell az elején a nagy vonzalom, elég, ha nem taszít vagy ellenszenves, abból meg bármi kialakulhat :)

2022. szept. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3. Hát igen, abból a szempontból vedd lejjebb az igényeidet, hogy hiába akarnál űrhajós lenni, ha gyakorlatilag nem megvalósítható. Ezzel csak azt akarom mondani hogy szállj le a földre és maradj a realitás talaján. A vedd lejjebb az igényeidet azt jelenti, hogy ismered a határaidat, 3-ként ne 10-ről álmodozzál.
2022. szept. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Van, hogy elsőre nem jön be valaki, aztán megismerem és vonzóvá válik.


Nem, soha nem szabad összejönni olyannal, aki nem vonz.


Nem kell lejjebb venni az igényekből. 3-asként is lehet 10-esről álmodozni, csak senkit nem szabad szidni, ha nincs párod.


Inkább ilyen mondvacsinált elvárasokat kell elengedni, amik inkább csak gátlások. Pl esetemben hogy nem randizok fiatalabbal (akár pár hónappal fiatalabbal) vagy alacsonyabbal

Mert ezek ellenére előfordulhat, hogy egy ember nem teljesíti ezeket mégis bejön és lenne esély egy jó kapcsolatra, csak gátlásos vagyok. Szóval az ilyen checklist szerű elvárásokat kell elengedni és nem küzdeni az ellen, hogy egy adott illető iránt érzéseket kezdj táplálni.


A párom elsőre is nagyon vonzott, bár nem tartottam kifejezetten jóképűnek.

2022. szept. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki vonzó vagy szép, az 2 külön dolog.
2022. szept. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Covid idején ismerkedtünk meg, és mindig maszkban láttuk egymást. Már belé voltam habarodva, amikor először láttam maszk nélkül. Hát teljesen másnak képzeltem és el is bizonytalanodtam egy kicsit. De nagyon jó volt az összhang stb. Mára már a férjem, napról napra jobban vonz. Ha nincs maszkban, lehet, hogy nem alakul ez így ki.
2022. szept. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy kutatas egyetemista sracokkal. A randizasi hajlandosagukat mertek a korulottuk levo atlag egyetemista lanyokkal. Amikor csak oket kellett ertekelni,magasabb volt a randizasi hajlandosaguk. Amikor elotte modell picsakat kellett nezegetni, akkor drasztikusan csokkent az ertekelesuk a realis atlagos lanyok fele. Tehat attol is fugg ki tetszik es mennyire, hogy mennyire van az agyad atmosva a social mediaval.
2022. szept. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!