Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mondjak le a szerelemről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjak le a szerelemről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sosem volt még senkire ekkora szükségem mint rátok, tanácsaitokra...

Férjnél vagyok van 2 gyermekem. Mindjárt kezdem is az elején:Férjem 2 alkalommal megcsalt. Megbocsájtottam mert akkor úgy éreztem ha elválunk én már nem tudok lenni másé. De már nem ugyanolyan a kapcsolatunk. Nincs szerelem, gyengédség, romantika.

Ennek ellenére sosem éreztem és gondoltam arra hogy én is hűtlen legyek. Eltelt pár év... ám most utamba ejtett a sors egy férfit...

Több órát beszélgettünk és megfogott. Egyszerűen mindent másképp látok és úgy érzem van esélyem a boldogságra, mert hiányzik. 100% ig nem tudom hogy vonzódik-e hozzám, de abban biztos vagyok hogy igen, csak nem meri kifejezni mert házas vagyok én pedig nem beszéltem neki az egyhangú életemről. Nincs senkije és úgy érzem ha most nem lépek felé és nem adom a tudtára hogy akarom őt azzal örökre eltemetem a lehetőséget a boldogságom elől. Nem tudok enni, aludni a munkára koncentrálni. Felfordította az életem. De a házasságom sem tarthat örökké. A harmincas éveim elején járok. Szeretni akarok és őt! A hirtelen jött idegent akiről úgy érzem mindig is ismertem. Adjatok kérlek tanácsot. Hogy sugalljam neki amit érzek? Konkrétan nem akarom elmondani neki mert nagyon félek a vissza utasítástòl!



2022. szept. 13. 11:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam, csak a negyvenes éveim elején. Én elváltam a férjemtol, gyerek nem volt. Másfél évig tartott a nagy szerelem. És vége lett. Beleszetetett egy másik nőbe a hátam mögött... Szóval semmi nem tart örökké, ezt tartsd szem előtt, főleg hogy van két gyereked.
2022. szept. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

"De már nem ugyanolyan a kapcsolatunk. Nincs szerelem, gyengédség, romantika."

Hidd el, amikor már mással kefélt, akkor sem volt ott semmiféle szerelem irántad.

Akkor kellett volna lépned. Bár még most sem késő. A kérdés csak az: szeretnél még normális életet, vagy ebben a posványban akarsz megöregedni?

2022. szept. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nagyon félek mert közös vállalkozásaink vannak. Nagyon herce hurcás lenne a válás. Ezért ugyérzem az is könnyebb lenne ha csak szeretőt tartanék. A gyerekeim Nagyon sérűlnének apásak. Ezért nagyon nehéz!
2022. szept. 13. 12:14
 4/17 anonim ***** válasza:

És abba belegondoltál, hogy ha most nem lépsz, akkor milyen jövő várna rád/rátok?

Te egy rövid idejű "előnyt" állítasz szembe egy hosszú idejűvel.

Nem mondom, hogy 50 évesen ne lehetne társat találni (ismerek olyan nőt, akinek ez sikerült), de sokkal nehezebb akkor "újrakezdeni", mint 30 évesen. Vagy persze eléldegélhetsz szeretők mellett is, egy pocsék házasságban... (bár ez esetben egy rossz szavad nem lehet az ő megcsalására.) Aztán amikor majd idős leszel, akkor a szeretőd fogja dédelgetni a lelkedet? Vagy a férjed, akit évtizedekig csaltál?

És szerinted a gyerekeknek nem fog sérülést okozni az, hogy egy teljesen elhidegült pár a két szülő?

Te az éremnek csak az egyik oldalát akarod látni. Úgy, hogy közben még mindig egy álomképet kergetsz. Ez a legnagyobb baj.

2022. szept. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A férfinak már tudtára adtam hogy elfogok költözni a ferjemtől. De nem tettem és mivel a közösségi oldalon ferjes nevemen vagyok és a profikepem is a férjem társaságában van. Valamint pár napja volt nálunk és úgy viselkedett előtte a férjem mintha boldog házasságban élnénk. És talán ő azt hiszi hogy kibékűltünk.
2022. szept. 13. 12:23
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Keress fel egy pszichológust, és döntsd el magadban, hogy mit akarsz! Ez a kapadozás semmire nem vezet.
2022. szept. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem? Olyanra akarod alapozni a jövődet, a boldogságodat, akivel mindössze több órát beszéltetek?
2022. szept. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Jogos a kérdés. Nem alapozhatok pár órára. De voltam már ilyen beszélgetős helyzetben. És ez az érzés ami most bennem van még a férjem iránt sem éreztem egy percig sem. Itt pedig az első pillanatban... pedig semmi nem történt köztünk. De számára egy férjes nő tabu tehát lehet csak ez az akadály. De ha tudna a rossz házasságomról akkor lehet jobban merne közeledni felém. De nem tudom hogy adjam a tudtára hogy nem vagyok boldog ám felé nyitott mert csodás embernek ismertem meg. Megkell tudnom mit is várjak de mivel nem volt még ilyen velem ezért tapasztalatlan vagyok ebben nem akarom megilyeszteni sem az illetőt. Ezért kértem tanácsot. De ha rögtön nem azzal kezdem hogy rossz a házasságom nem fog vissza írni mert azt hiszi csak egy elfásult nő vagyok aki idegen .....-ra vágyik
2022. szept. 13. 15:45
 9/17 anonim ***** válasza:

Ne írj semmit.

Döntsd el, hogy mindenképp válni akarsz-e, vagy még nagyon jó így neked.

"Nagyon félek mert közös vállalkozásaink vannak. Nagyon herce hurcás lenne a válás." - Semmi nem lehet rosszabb és nehezebb egy rossz házasságnál. Akkor neked még nem elég rossz.

2022. szept. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ne mond hogy ne csináljak semmit szeretnek olyat tenni hogy lássam milyen kapcsolat alakulhat ki köztünk. Ha nem lehet semmi akkor marad minden így. Akkor már nem érdekel mi lessz velem de az esélyt megadom a gyerekeimnek hogy az apjukkal nöjjenek fel. Én pedig valahogy elfelejtem ezt a férfit és befásulok. Mert ha ő nem lehet az enyém akkor más sem kell!
2022. szept. 13. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!