Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudsz különbséget tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudsz különbséget tenni szerelem és fellángolás között?

Figyelt kérdés

Amikor megismertek valakit és hetek óta minden egyes nap beszélgettek online, egyszer kétszer találkoztatok is már, plusz többször futólagosan is. Mondjuk miattatok be jár a munkahelyedre csak hogy lásson.


Nos megismertem valakit de az ismeretségünk kezdetekor részemről levegőben sem volt hogy lehetne köztünk bármi. Legalábbis részemről. Nem azért mert nem volt szimpatikus csupán nem ismertem és gondoltam csak egy újabb férfi akinek tetszem. De úgy alakult hogy hetek múltán elkezdtünk beszélgetni és kiderült hogy van bennünk rengetek közös dolog, a jövőképünk is hasonló, a humorúnk is teljesen passzol. Még csók sem volt köztünk mégis úgy érzem hogy kicsit belezúgtam.

Viszont tűnődök hogy ez vajon csak egy újabb fellángolás bennem vagy tényleg valósak ezek az érzések. Ugyanis párszor belefutottam már ebbe a fellángolás érzésbe. Úgy éreztem mintha de közben idővel kiderül hogy mégsem. Így félek kicsit hogy ez csak egy újabb szokásos… Vasárnap nála alszok. Eléggé izgulok és félek, valószínűleg ő is mert mind a ketten rettentően zavarba szoktunk jönni egymás társaságától.

A különbséget mégis annyiban érzem hogy nekem mindig is fontos volt a vágy a vonzalom a szex ez most is így van, mégis inkább romantikusabbak a gondolataim. Tehát hogy össze bújúnk, megcsókolni őt. Nyilván szexuális vonzalmat is érzek de most egyáltalán nem sürgetném, csak hogy vele lehessek.

Mit gondoltok? Hogy tudtatok vagy tudtok különbséget tenni valós érzések és perzselően égető fellángolás között?



2022. szept. 15. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálam a fellángolás általában első második szex után el is múlik.


A szerelem tovább szokott tartani.

2022. szept. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy kort írnál kérdező?
2022. szept. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

27 vagyok. Voltam már nagyon szerelmes életemben egyszer, abban biztos vagyok. De a többinél nem éreztem ugyan ezt. Csak eleinte annyira lángoltam és intenzív volt az érzés hogy azt hittem megint.. de nem.

Most is ettől tartok. Szeretném már megtalálni a társam.

2022. szept. 15. 13:55
 4/8 anonim ***** válasza:
mind ezt szeretnénk :)
2022. szept. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tudom. Azért kérdeztem hátha valaki okosabb nálam.😊

Plusz ismerem magam elég intenzíven élem meg az érzéseimet. Nem akarom megint átverni magam. Jó lenne ha lenne egy teszt amit kitöltök és megmondja 😅

2022. szept. 15. 14:14
 6/8 anonim ***** válasza:

"azt hittem megint.. de nem."

Megválaszoltad magadnak.

2022. szept. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanebbe szenvedek . Pont így alakult valakivel. Erős szexuális vágy, ezer fokon égés majd kihűlt 2 hónap alatt . Szinten 27 , borzalom :(
2022. szept. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Úgy, hogy fellángolásaim 16 éves korom alatt voltak, szerelmeim meg fölötte 😁
2022. szept. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!