Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyi esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi esélyem van arra, hogy teljesülön, amire vágyok, ami nem más, mint hogy valaki úgy szeressen, mint Piton Lilyt, mint Forrest Jennyt?

Figyelt kérdés
2022. szept. 15. 14:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt akarom, valaki szeressen tűzön-vízen át, évtizedeken át, úgy, ahogy vagyok, feltétel nélkül. Hogy valaki számára én legyen A Nő, egy csodálatos és értékes lény, akiért bármit bármikor megtesz, mindent eldobva.
2022. szept. 15. 14:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy mennyi esély van erre azt nem tudom. De én is szeretnék így szeretni egy hölgyet már (és szeretném viszont ugyanezt).
2022. szept. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha lenne egy ilyen férfi az életemben, akkor a többi hapsi már nem is érdekelne.

(Mondjuk az nem árt, ha a szóban forgó férfi egy fokkal szebb az ördögnél, és elért valamit az életben, mert ha a sarki fogatlan kocsmatöltelék érezné ezt, az nem elégítene ki.)

2022. szept. 15. 14:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

óóó sokan mondják és mondták már azt, hogy megtalálták ezt az embert...


Talán sikerül talán nem, dehogy meddig tart azt soha senki nem fogja tudni megmondani.

2022. szept. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

1%, vagy kevesebb. De ne legyen igazam.

Én a macskáimat feltétel nélkül szeretni fogom a halálukig. El sem tudom képzelni hogy egy emberi lénnyel kapcsolatban hasonlóan érezzek.

2022. szept. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Nincs olyan, hogy feltétel belkuli szeretet! Te már is szabtál feltételt! Ne legyen fogatlan, kocsmatoltwlek, es érjen el valamit az életben! (Egyebként, ez így van jól) Csak mondom, hogy feltetel nelkuli szeretet nincs
2022. szept. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!