Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mielott teherbe esek le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mielott teherbe esek le akarok fogyni minimum 50 kilora, miert nez ezert hulyenek a parom? Miert nem tud megerteni?

Figyelt kérdés

166 centi vagyok, es 60 kilo.

Olyan vagyok hogyha nem eszek egybol fogyok nagyon durvan, ha meg kicsit tobbet eszek egybol hizok fenekre es combra, fogyni is ugyaninnen fogyok. Mindig mas a sulyom de 60 es 65 kozott szokott lenni.

Szeretnenk babat a parommal, de elotte le szeretnek fogyni minimum!!!50 kilora vagy még tobbre, es akkor utana johet a baba, johet a hizas. Nem szeretnek 90 kilos kismama lenni , es szules utan sem szeretnek egy diszno lenni, akinek akkora a combja hogy nem bir jarni. Ertem en hogy mas noket ez nem zavar mert csak a gyerek erdekli oket, de engem zavarna

A parom azt mondja ne fogyjak le 50 kilora..nem tud engem megerteni pedig elmondtam neki kindent amit ezzel kapcsolatban gondolok

Szerintetek?


2022. szept. 18. 21:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

#17

Ilyen terhesség után hogy jött meg a kedved egy másodikhoz? Nekem még az elsőtől is elmegy a kedvem, ha arra gondolok, hogy lehet hónapokon keresztül hányni fogok.

2022. szept. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
#17 vagyok - a második terhességet eléggé megszenvedem én is, de ez csak pár hónap. Látom a nagyobbik lányomon, hogy mit nyerek belőle, és nekem ezért az "élményért" megéri még egyszer (meg majd meglátjuk, de talán még harmadszor is) belevágni :) Nem a terhesség a jó része ennek az egésznek, bár tény, hogy az elsőt volt időm és lehetőségem tényleg kiélvezni és azt szerettem, de igazából a végeredmény kedvéért csinálja szerintem mindenki :D Az jelentősen tovább tart, mint az a pár hónap szenvedés, ami ezt lehetővé teszi.
2022. szept. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!