Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valóban szeret engem ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban szeret engem ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal másfél éve vagyunk együtt. De volt köztünk 3hónap szünet. (Ő szakított velem) Haza jött az anyja akkor szakított velem mert nem érezte mar azt hogy szeret. Majd jött olyannal hogy egy jós mondta neki jobb ha elhagy. Meg is tette. Nekem nagyon fajt a dolog. 2hónap után kezdtem egy picit jobban lenni. Majd egy munka társammal el mentünk ebédelni ki kapcsolódni persze nem volt köztünk semmi. És egyszer fel tettünk egy közös fotót Facebookra amin persze többen voltunk. És ezt látta a párom (titkos Facebookon mert a sajátján le tiltot) utána 1hónap múlva meg kereset hogy folytassuk. Féltem egy kicsit és meg kertem hogy bizonyítson. Jött minden nap mindig kedveskedett valamivel mint az elején. Csak most túlzásba vitte. Új cuccok drága dolgok. Nekem ez egy picit sok. Ezt mondtam is neki. De azt mondja szeret engem. Na de a lényegessebb dolog hogy a családja nagyon utál engem. Mikor ki bekultunk hallodtam mit mondanak rólam telefonon keresztül. De a srác ennek ellenére is össze veszik velük miattam és már nem tudják be folyasolni. Sokat van velem fel merült már az is hogy gyereket szeretne 2év mulva. Persze ezzel nincs is gond csak az zavar hogy engem előbb le tiltott mint a volt barátnőjét addig nem kereset míg az a kép nem volt a Facebookon. Miután újra össze jöttünk a csajt csak akkor tiltotta le. Kicsit úgy érzem mindha valami más terve lenne velem nem komoly kapcsolat hanem más. Mert azt szeretné menjek ki vele külföldre én meg kicsit parazok. Ti mit gondoltok ? Bocsi a hibákért
2022. szept. 23. 11:16
A kérdező szavazást indított:
Meg komolyodott és szeret
Csak pénzt akar belőled
6 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Furcsa ez a két szavazási opció. Nem biztos, hogy csak pénzt akar belőled, de szerintem nem szeret téged igazán (lehet bepróbálkozott az exénél, nem járt sikerrel, búfelejtőnek meg jó vagy). Ha pedig ennyire nem tudsz megbízni benne, kár erőltetni ezt a kapcsolatot, pláne közösen külföldre költözi. Ott jó, ha egy igazi, nagybetűs társ van melletted.
2022. szept. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy csak pénzt akar? De egyébként ha csak pénzt akar azt kitudod küszöbölni, egyszerűen nem adsz neki.

Bár ha nem tudsz benne bízni, akkor nehéz egy kapcsolatot fenntartani. Ha ennyire nem bízol benne akkor értelmetlen a saját idődet rabolnod.

2022. szept. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A pénzt úgy értem hogy attól tartok k….nak akar engem. Túlságosan kedves meg minden. De sokan mondjak ha egy pasi ilyen akkor nagyon rafinált dolog van a háttérbe. De remelem nem.
2022. szept. 23. 11:26
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Jézusom, minek vagy olyan emberrel, akiről ilyet feltételezel????
2022. szept. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Félek a megérzéseimtől.
2022. szept. 23. 11:30
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagyd el, ennek semmi értelme.
2022. szept. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

Ezek szerint gazdag vagy és úgy érzed csak azért jött veled össze.

Hmm, nem biztos, de én is inkább erre tippelek.

Arról nem beszélve, hogy több mint valószínű az exevel kavart, míg te ot hiányoltad, sirattad,téged szépen letiltott, majd mint egy féltékeny barát ismét hulyit.

Úgy tűnik ő lehet akivel csak szeretne, de neked nem szabad.

Ez nem 50.50 kapcsolatra utal úgyhogy szerintem szépen tiltsd le és az egész hátralevő életedben ne szólj hozzá!

Igyis-ugyis kopannal, serulnel.

Nem is értem igazából, hiszen megmondta neked hogy nem szerelmes beléd!

Nem is fog, csak jó lennél neki minden szempontból, ennyi.

Felejtős...

2022. szept. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gazdag. De a csajjal 4éve nem beszélt legalábbis Messengeren nem. Régi üzeneteket találtam. Amiben a csaj le írta neki hogy ő kaland típus. Csak azt nem értettem hogy miért tiltott le előbb engem mint őt. Aztán amit gondoltam hogy szereti el mondtam neki. Azt mondta nem. De ebből sokszor volt vita. Régebben csalódtam már ezt ő is tudja. Szóval felek ha valaki túl kedves velem. De ha nem szeret mi ez a sok minden dolog értem? A szülei utalnak az eleje óta de őt ez már nem érdekli. Az én szüleim szerint a párom szeret csak a családja miatt szakított velem. De amint látta hogy jól érzem magam megbánta a dolgokat. Van ebbe valami ? De mindig ő kérdezi hogy szeretem-e én viszont alig merem neki elmondani az érzelmeim. Mindig mondja hogy nagyon szeret és mindent meg tesz értem. De valamiért nem tudom el hinni. Nem vagyok egy gyönyörű szép nő. Nagyon ritka ha tetszem magamnak. Nekem ő a második párom. Az előzővel 7évig voltam. Neki csak 2éves kapcsolata volt.
2022. szept. 23. 13:48
 9/11 anonim ***** válasza:

Mondani lehet mindenkinek hogy szeret, a tettek szerintem sokkal többet mutatnak, és hiába pontoztok le akkor is van igazság abban amit írtam.

A kedves kérdező most rukkolt elő azzal, hogy a drága exe kalandtipus... Azt írtam hogy:

'Arról nem beszélve, hogy több mint valószínű az exevel kavart, míg te ot hiányoltad, sirattad,téged szépen letiltott, majd mint egy féltékeny barát ismét hulyit'.

Nem értem mi a probléma ezzel, különösen azt a tényt figyelembe véve, hogy a drága ex nyugodtan belemegy csak szex kapcsolatba. Ergo feltételezhető hogy míg a kérdező senkivel nem feküdt le addig a párja szépen megkufircolta az exet(max végig járta János-várost).

És igen ha tetszik ha nem, ez nem egyenrangú kapcsolat, mert a a barátja azon kiakadt h fb-n képet látott, míg ő élte a nő(ke)t.

Plusz azt ne felejtsük el hogy igenis mondta neki hogy nem szerelmes belé, persze szerethet,és beléd is szerethet, de akkor se lesz jó vége, mert ez nem adok-kapok alapokon nyugszik.

Őszintén szólva én nem is kezdtem vele újra, de még nem késő, a lényeg hogy hadd el és ismerkedj, találj új partnert, aki tényleg szeret és főleg ki is mutatja.

2022. szept. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oké köszi a választ. Na de ha most jól bánik velem akkor az mire utal ?nem a párom kaland típus hanem az ő exe.
2022. szept. 23. 14:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!