Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Dolgozik, 2 orankent fent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dolgozik, 2 orankent fent van, de egesz nap nem valaszolt, van okom azt gondolni hogy nem erdeklem?

Figyelt kérdés

Tegnap elott kb 7 oran keresztul beszelgettunk folyamatosan irta hogy meg akar ismerni, es ugy tunt felkeltettem az erdeklodeset amennyire online lehet..

Ez ket napja volt, tegnap 2 mondatot irt, aminek az volt a lenyege hogy dolgozik es munka kozben nem telefonozik es nem tud irni, erre nem irtam semmit, es amikor vegzett kb 1 orakkor, megkerdezte jol vagyok e, gondolom azert mert egesz nap nem irtam neki. Egyebkent azert nem irtam, mert nem akartam munka kozben zavarni meg ramenos sem akartam lenni, azt gondoltam majd ha vegez ugyis beszelunk..

Aztan ma del korul visszairtam neki, ő kb 3 orat dolgozik, de nem valaszol..

2-3 orankent fellep de meg sem nezi. En probalok nem aggodni, es elhiszem hogy nincs ideje irni, de egesz nap nem tud irni egy mondatot sem? Amikor fellep, 2 orankent miert nem ir nekem vissza?

Olyan fura ez az egesz, rosszat erzek, de 2 napja eleg meggyozo volt. Van okom aggodni?

Szerintem varok, aztan ha miutan vegez, ejfel-1 korul es akkor sem ir, akkor egyertelmu hogy nem erdeklem..


2022. szept. 29. 22:20
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ő kb 3 oratol dolgozik*
2022. szept. 29. 22:21
 2/19 A kérdező kommentje:
30 éves férfiről van szó, nem tudom ez számit e
2022. szept. 29. 22:23
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

Ha jól értem, még nagyon az elején vagytok az ismerkedésnek, nem?

Mert ebben az esetben szerintem normális, hogy még nincs az a folyamatos üzenetváltás... majd ez kialakul, ne parázz ezen. Ha pár hét múlva is úgy érzed, hogy nagyon ritkán írogat vagy főleg te tartod életben a beszélgetést, akkor hagyjad őt a fenébe.

2022. szept. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezel rá? Én biztos megkérdezném hogy van e különösebb oka hogy nem ír egyáltalán. Ennyi idősen már illene nyílt lapokkal játszani.
2022. szept. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Az elejen vagyunk, de rosszul esik es nem tudom mivan, miert nem tud annyit irni hogy" majd kesobb beszelunk mert dolgozok? "

Ugy tunik mintha abszolut leszarna, pedig tegnap elott a nyakamat tettem volna ra, hogy erdeklem ot..

Amugy nem olyan munkahelye van ahol lehet nyomkodni a telefont, teljesen megertenem hogy nem ir, nem errol van szo..

2022. szept. 29. 22:32
 6/19 A kérdező kommentje:

4. Megkerdeztem del korul. Ő 3 tol dolgozik, kb 2x lattam hogy elerheto 3 percre, del es 3 kozott, es nem valaszolt..de azota sem

3 tol miota dolgozik, 2-3 orankent jelzi hogy elerheto, szinten 3 percre


Varok, aztan ha nem ir munka utan, akkor tudni fogom a valaszt

2022. szept. 29. 22:34
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
Én azért nem kukáznék valakit ilyen rövid idő után, de te tudod... Egy alakuló kapcsolatban nyilván gáz nem válaszolni (kivéve ha van rá magyarázat), de ezen a kezdeti szinten sztem nem egy nagy ügy
2022. szept. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Kulfoldon dolgozik, nem lehet ott nyomkodni a telefont neki, en megertenem hogy nem ir, csak most teljesen azt erzem , hogy ugy szar le ahogy vagyok
2022. szept. 29. 22:39
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

Egyszer beszéltetek 2 napja, mi a f***ról beszélsz? Milyen "annyit azért írhatna" hülyeségről van szó??? Úgy beszélsz mintha hónapok óta járnátok és elkezdene elhanyagolni. Még ott is gáz lenne, mert elmondta hogy dolgozik és csak 2 napról van szó.


Lehet nem beszéltek többet, nem kizárt. És akkor mi a **** van? Mi történik akkor, ha valakivel, akivel egyszer beszéltél az életben neten, nem lesz folytatás?


A másik része pedig, hogy értelmes ember ezeket a játszmáktól amiket csinálsz, menekül. Ha van esze, levágta hogy miért húztad el magad és nem fog futkosni a hülyeségeid után. Majd talán egyszer megtanulod, hogy viselkedj normálisan.

2022. szept. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
#9 sztem a kérdező nem játszmázik, inkább csak baromira rá van feszülve erre a csávóra. Ilyen rövid idő alatt azért ne legyen valaki számodra ennyire fontos. Még nem is ismered... Ehhez képest folyton azt nézegeted, fent van-e fészen, teljesen rá vagy függve. Félreértés ne essék, ilyet én is csináltam meg mindenki más is, aki belezúgott valakibe, de ilyen gyorsan nem kéne belezúgni senkibe. Ha jól értem, élőben még nem is találkoztatok, de te már tapadsz rá, mint a zúzmó.
2022. szept. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!