Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 4 év után is hiányzik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év után is hiányzik az exem. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Valójában boldog házasságban élek, 4 éve volt a nagy szakítás... Imádom a férjem és nagyon tiszteljük egymást, mégis az van, hogy nem telik el nap, hogy ne jutna eszembe az exem... Álmodok is vele hetente legalább 2x. Már azon is gondolkoztam hogy lehet nem is ő hiányzik, hanem az, aki mellette voltam. A szakitasunk nem volt egyszerű, hosszú lenne leirni de vegulis az utolsó személyes elköszönésünk az volt, hogy becsuktam utána az ajtót. Se puszi se pá. Viszonylag hamar tulleptem, komoly kapcsolatot nem akartam ezután, de mégis szerelem lett és házasság. Illetve van gyerkőc is azóta ☺️

Eszembe nem jutna az exemmel semmi féle kapcsolatot létesíteni, de már tényleg nem tudom hogyan öljem ki magamból?

Kivel beszélgessek erről?



2022. szept. 30. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Azért hiányzik mert nagyobb f@sza volt mint a mostaninak. Ennyi.
2022. szept. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sosem volt ilyen módon fontos a szex :)
2022. szept. 30. 20:58
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Ezt nevezed "boldog házasságnak"?
2022. szept. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem irigylem a férjed.
2022. szept. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Sosem tettél azért semmit, hogy továbblépj, ugrottál bele a következő kapcsolatba egyből. Persze hogy nem tudtad magad mögött hagyni.


"Viszonylag hamar tulleptem, komoly kapcsolatot nem akartam ezután, de mégis szerelem lett és házasság. Illetve van gyerkőc is azóta"


Rakhatsz mellé mosolygós fejet, de pontosan tudod hogy nem vele akartad ezt és nem is így. Házasságot akartál és gyereket, mert neked ez a "boldogság", így ő volt a szerencsés balek akit belehúztál ebbe. Ez egy menekülés volt az exedtől, a fájdalomtól, az önismerettől, az időtől való rettegéstől, annak a hazugsága, hogy nem kell feldolgoznod semmit.


Minden nap amikor felkelsz, amikor a gyereked szemébe nézel, pontosan tudod hogy hogyan használtad ki a férjed és mit tettél azért, hogy ezt a kamu látszatboldogságot felépítsd. Ennek a levét iszod és fogod inni egész életedben.

2022. szept. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Boldog házasság? Kinek? Neked, aki vágyódik az exe után? Vagy a férjednek, akinek hazudsz erről?
2022. szept. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
A legjobban egyébként a gyereket sajnálom.
2022. szept. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Két gyerek lett azóta, nem?
2022. okt. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 tamsin540 ***** válasza:
35%

Az exed volt az a férfi aki a legnagyobb alfa benyomást keltette benned. Ő volt az aki legjobban meglovagolta az érzelmeidet, ő volt az aki "a lelkem új darabját ismertette meg velem <333"


A jelenlegi férjedet lehet hogy szereted, de nem tiszteled. Egy alfa özvegy vagy. A férjed helyében tuti elválnék, mert a helyzet nem lesz jobb. Főleg, hogy nem szívesen fekszel le vele, mert úgy érzed magadban, mintha megcsalnád az exed a férjeddel.

2022. okt. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Valszeg jobb pasi a mostaninál. A mistanival oedig megalkuvás alapon vagy
2022. okt. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!