Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha már egyszer elutasítottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már egyszer elutasítottam, lehet még esélyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác, aki néhány hónapja, még a nyári szünet előtt megpróbált elhívni és kereste is a társaságom, de én egyszerűen megijedtem a helyzettől, mert nekem teljesen új ez az egész és ezért nem reagáltam egyértelműen. Ő meg természetesen ezt úgy vette le, hogy én őt nem úgy kedvelem. Már akkor bántam, de most, hogy újra többször találkozunk az új félév miatt, egyszerűen egyből görcsben a gyomrom ha látom és zavar, hogy rám se néz. Én nem kedveltem még soha senkit, nem is érdekelt idáig ez a téma. Szerintetek gáz lenne elhívni pl. kávézni vagy hagynom kéne?

20/L



2022. okt. 1. 01:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Egy próbát megér, aztán vagy belemegy vagy elutasít ő is.
2022. okt. 1. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%
Ha elég hülye, akkor igen.
2022. okt. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Ha te így érzed akkor természetesen igen. 🙂

Sok sikert.

2022. okt. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ő már letett rólad, de egy próbát megér, azonban ne csodálkozz ha nem fogja tudni hova tenni ezt az egészet és elutasít. Amit meg majd lehet ő fog megbánni, kezdődik a pingpong effektus.

Drukkolok hogy sikerüljön nektek.

2022. okt. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%
Ha görcsben van tőle a gyomrod, én hagynám. Nekem ez mindig azt jelezte, hogy a testem előbb tudta, hogy lesz valami gaz a sraccal, mint a fejem.
2022. okt. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Persze, hogy meg kell probalnod. Sot nagyon is.

Amikor elkezdte kozombosen viselkedni, akkor te is? Mert lehet azt veszi eszre, hogy te teljesen kozombosen viselkdesz bele. Pl o nez, mosolyog. Te pedig elfordulsz, nem mosolyogsz vissza.

2022. okt. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen esetben én magamtól nem próbálkoznék többet nálad, de ha elmondanád ezt, akkor örülnék neki és szívesen találkoznék veled.
2022. okt. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen VAN esélyed.

Nem az a természetes, hogy első látásra szerelem. Néha kacskaringós az út.

Semmi probléma.

2022. okt. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

5-ös nem hinnem, hogy ez olyan görcs, inkább ilyen pillangós :D

Borzalmasan nehez róla érzelmeket leolvasni, ő nem olyan, mint néhány srác, hogy az elutasítás ellenére tovább nyomul, hanem elfogadja és megy tovább, ezért ő bármilyen kedves gesztust fix nem fog felém mutatni úgyhogy csak én léphetek,

de az elutasítástól rettegek.

Elég ideges vagyok a face-to-face kommunikációtól, de gondolom ezt személyesen kéne megbeszélni. Azt érdemes neki egyből elmondani tavaly miért utasítottam el vagy az túl sok elsőre?

2022. okt. 1. 10:37
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen keso, nemtudok miert varakoztattad.

De ha nagyon kell neked, csak az a megoldas, ha te lepsz fele.

Ha nem lepsz fele, evekig kattogni fogsz rajta…

2022. okt. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!