Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párod az életed szerelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párod az életed szerelme?

Figyelt kérdés
Aki nem hisz az életed szerelme koncepcióban, az szavazzon.

2022. okt. 3. 20:53
A kérdező szavazást indított:
Nem hiszek "az életem szerelme" elgondolásban.
Igen, a párom az életem szerelme.
Nem, az életem szerelme más volt/lesz, mint a jelenlegi párom.
39 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%

Én csak azért vagyok 4 éve mert nem volt más lehetőségem Pestre költöznöm.Társkeresőztem, de mindegyik pasinak volt valami deffekje.Kerestem egy olyat, aki talán nem fog mindig megcsalni, mert átlagos kinézete van, nem a nők álma típust.Gyorsan lett egy gyerekünk, így biztos velem marad.

Unalmas amúgy vele, tipikus melós pasi, de legalább dolgozik.

Néha néha nézegetem a barátnőim facebookos képeit, azért irigylem őket, amiért gazdagabb pasit tudtak szerezni, viszi őket kirándulni, meg szép kocsijuk,házuk van.

2022. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Sok kapcsolatom volt. De a mostani más. Így igen szerintem ő életem szerelme.
2022. okt. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%

2-es!

A magadfajta cafkák miatt van elege sok férfinak az ismerkedésből.

Még az ilyen 10/5 szintű lányok is taktikáznak.

2022. okt. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
3-as vagyok, javítva,1-esnek akartam írni.
2022. okt. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Igen és nem.

(üdv a lelki világomban.)

2022. okt. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
3-as, nem te vagy az 1-es?
2022. okt. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

5-ös, kifejtenéd ezt?


3-as ne cafkázz senkit, a világ nagy részében a házasságok még mindig józan megfontolás alapján köttetnek.

2022. okt. 3. 22:24
 8/15 anonim ***** válasza:
eddig nagyon úgy érzem, vagyis hát jelenleg barátként tekint rám, de azt mondta "meggyőzhető", én még sose beszéltem olyan lánnyal rajta kívül, akivel ennyire egyeztünk volna mindenben, így igen, szerintem ő lesz az :)
2022. okt. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Azt maximum a halálos ágyadon fogod tudni megmondani, hogy ki volt "életed szerelme", addig mindenki az éppen aktuálisat érzi annak.
2022. okt. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, igen, a mostani párom az. 46 éves vagyok, de sosem voltam eddig boldog senkivel. Nemnis mondtam ezt soha senkinek, csak neki. Voltak persze kellemes dolgok. De most végre nagyon boldog vagyok, és a párom is. Minden nagyon jó együtt.
2022. okt. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!