Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a megoldás ha olyat szerets...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás ha olyat szeretsz akit nem lehet? Avagy plátói szerelemből kigyógyulni?

Figyelt kérdés

Nem akarok túlzottan belemenni a részletekbe,de olyan emberhez fűznek gyengéd érzelmek akihez több szempontból nem szabad. Tettek mezeére nem is léptünk épp emiatt. Azonban hogyan lehet ebből kigyógyulni? Felejteni?

Sajnos a kapcsolatot megszakítani nem tudom,mert családunk barátja. De nem is akarom,hogy bárki is tudjon erről.



2022. okt. 5. 13:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kösd le magad mással. Más időtöltéssel, más emberrel. Tudatosan kezdj el mások felé orientálódni. A találkozások számát redukáld le vele, amennyire lehet. És ha tudsz rossz tulajdonságairól, azt is mantrázd amellett hogy miért is nem lehet köztetek semmi.
2022. okt. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Hazas emberre ne menj..
2022. okt. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj másokkal is, legyél nyitott. Ha lesz rendes kapcsolatod, akkor nagy eséllyel túl leszel rajta.
2022. okt. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, egyszer csak elmúlik.
2022. okt. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként valóban sokan nem tudják elképzelni de elhalványul idővel ezaz érzés.


De sokkal gyorsabb ha sikerül megismerkedni egy másik személlyel aki vonzó számodra és jól érzed magad vele...

2022. okt. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Reméltem,hogy van valami "gyors" gyógymód,mert teljesen felőröl. 😔
2022. okt. 5. 21:18
 7/13 anonim ***** válasza:
A leggyorsabb ha keresel mast, aki eltereli a figyelmed.
2022. okt. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7# és ha jelenleg nem is veszek észre mást,mert csak ő jár a fejemben? Éljem meg szerelmi bánatnak? Minrha pofára ejtettek volna? Tomboljam ki magam és utána keressek mást? Próbáltam randizni,de mindenkit hozzá hasonlótottam. Nem akartam áltatni senkit. Kinek az érzéseivel jászak amiatt,hogy az enyém rendeződjön?
2022. okt. 5. 21:26
 9/13 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt nagyon jól ismerem, jártam már így!

Megkérdezhetem, hogy miért olyan biztos, hogy "nem szabad"? (Akár privátban.)


Biztosan nem tudod megoldani, hogy megszakítsd vele a kapcsolatot? (Én addig nem tudtam ebből kilábalni, amíg nem szakadt meg a kapcsolat, amíg nem láttam már többé vagy legalább csak nagyon ritkán, mert én sem tudtam más személyek felé nyitni.) Attól, hogy a család barátja, nem tudod megoldani, hogy ne legyél ott olyan összejöveteleken, amiken ő is ott van éppen?

2022. okt. 6. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha végig gondolod, eleve kudarcra van ítélve ez a dolog, magad fogalmaztál úgy hogy nem lehet. Akkor nem értem mit vársz mégis, hogy lehet? Csináld, csak ebből te is tudod valahol hogy több keserv lesz benne mint öröm. Hogy lehet kilábalni? megszakítod vele mindennemű kapcsolódási pontot, ennyi.
2022. okt. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!